کد خبر : 10744

تامین اعتبار ساخت پارک بانوان در بوشهر

تامین اعتبار ساخت پارک بانوان در بوشهر

عضو شورای شهر بوشهر از تشکیل کمیسیون و تامین اعتبار ساخت پارک بانوان در بوشهر خبر داد.

به گزارش " بوشهر 24 "، زهرا رضایی صبح امروز در نشست شورای شهر بوشهر اظهار داشت: شورای شهر بوشهر برنامه‌های زیادی برای خدمت به شهروندان در سال جدید دارد و در این راستا رئوس برنامه‌ها با هماهنگی و تصمیم سایر اعضا مورد تصویب قرار خواهد گرفت.

عضو شورای شهر بوشهر خاطرنشان کرد: پارک بانوان به عنوان یکی از نیازهای ضروری بانوان شهر بوشهر که نیمی از جمعیت شهر بوشهر را تشکیل می‌دهند با جدیت در دستور کار شورای اسلامی شهر است و اعتبار احداث آن در بودجه امسال شهرداری دیده شده که انتظار داریم بزودی شاهد آغاز عملیات اجرایی این پارک  باشیم.

وی با بیان اینکه ارتقای سلامت جسمی و روانی بانوان، تشویق برای شرکت در فعالیت‌های ورزشی و اجتماعی و سالم‌تر شدن فضای ورزشی بانوان از مهم‌ترین امتیازاتی است که احداث چنین اماکنی می‌تواند به همراه داشته باشد.

رضایی در ادامه با توجه به حضور چهار خانم در شورا از اعضای شورا درخواست کرد همزمان با میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن با تشکیل کمیسیون بانوان شورا موافقت کنند این کمیسیون می‌تواند به نیازهای این قشر توجه بیشتری داشته باشد.

وی تصریح کرد: این کمیسیون می‌تواند به دنبال ارتقای نقش زنان از طریق شناخت و آشنایی با مشکلات این قشر از جامعه و وقت گذاشتن برای رفع مشکلات با بررسی و پیگیری نسبت به موضوعات مربوط به بانوان باشد./ فارس

ارسال نظر