کد خبر : 10888

برخی ‌زنان ‌در شهرها‌ی بزرگ کشور به مانکن تبدیل شده‌اند

برخی ‌زنان ‌در شهرها‌ی بزرگ کشور به مانکن تبدیل شده‌اند

امام جمعه شهر چغادک با اشاره به اینکه دشمنان کاری کرده‌اند که متاسفانه برخی از زنان ما در بعضی از شهرهای بزرگ مانکن شده‌اند، گفت: برخی از زنان در شهرهای بزرگ پول می‌گیرند و مانکن می‌شوند.

به گزارش " بوشهر 24 "، حجت‌الاسلام سیدمجید موسوی صبح امروز در مراسم افتتاحیه برنامه‌های جشن میلاد کوثر در شهر چغادک، اظهار کرد: ما هرچه داریم و نظام و انقلاب ایران اسلامی هر چه به دست آورده از خیر و برکت وجود حضرت فاطمه زهرا(س) است.

موسوی با اشاره به اینکه متاسفانه خیلی از ماها مادرانمان را فراموش کرده‌ایم، بیان کرد: این دنیا هیچ ارزش و دلخوشی برای انسان ندارد که به آن دل ببندد و لذا تمام لذت دنیای ما این است که بوی امام زمان (عج) را که بوی حضرت فاطمه و ائمه اطهار دارد به ما برسد.

وی ادامه داد: بعضی‌ها در جامعه چادری‌ها را تحویل نمی‌گیرند و آنها را امل و عقب‌مانده می‌خوانند اما زنان ما بدانند حضرت خدیجه در آن زمان هیچ یک از زنان او را تحویل نگرفتند اما با آن همه خفقان و تحمل شرایط خدا دلش را به نور فاطمه شاد کرد.

امام جمعه شهر چغادک با بیان اینکه همه جشن‌هایی که پاک و مطابق ارزشهای الهی برگزار می‌شود لبخند بر لبان امام زمان(عج) مینشاند، افزود: باید سعی کنیم این مراسمات مورد رضایت امام عصر(عج) قرار گیرد.

موسوی خاطرنشان کرد: هیچ زن و مردی در جهان نیست که بگوید ما دریا هستیم بجز علی و فاطمه و اگر زنان ایران اسلامی بخواهند دریا شوند خود را باید به این دریا وصل کنند آن وقت جزء این دریا می‌شوند.

وی با اشاره به اینکه وصل به دریا شدن یعنی فاطمه را الگو خود قرار دادن است، عنوان داشت: این الگو نه تنها در حجاب بلکه در حیاء، عفاف و تربیت فرزند نیز باید مورد ظهور و بروز برسد.

امام جمعه شهر چغادک یادآور شد: توطئه شیطان و دشمنان ما این است که شما مادران را از بهشت بیرون کنند و متاسفانه تا حدودی توانسته‌اند زنان ما را از بهشت پاکی‌ها و معنویت بیرون کنند.

موسوی با اشاره به اینکه دشمنان کاری کرده‌اند که متاسفانه برخی از زنان ما در بعضی از شهرهای بزرگ مانکن شده‌اند، گفت: برخی از زنان در شهرهای بزرگ پول می‌گیرند و مانکن می‌شوند.

وی با بیان اینکه در جامعه امروزی از زنان به عنوان جنس استفاده می‌کنند و نه تنها در غرب بلکه در جامعه اسلامی ماهم زنان به عنوان جنس به فروش می‌رسند، خاطرنشان کرد: از زنان سوء استفاده شد زنی که بهشت زیر پای او بود کاری کردند که جهنم زیر پای او باشد.

امام جمعه شهر چغادک تاکید کرد: هر چه از رفتار و حجاب فاطمه زهرا فاصله بگیریم از بهشت دور می‌شویم و با بیرون رفتن زنان ما از بهشت فرزندان و شوهران و جامعه نیز از بهشت بیرون می‌رود./ فارس

ارسال نظر