کد خبر : 11243

یادواره شهدای نبرد مستقیم با آمریکا در منطقه‌ دوم ندسا برگزار شد‌

بوشهر24: مراسم سالگرد شهادت سرداران شهید اسحاق دارا و اسدالله رئیسی که پس از درگیری با آمریکا در خلیج فارس و سرنگونی هلی‌کوپتر به دیدار معبود شتافتند، در منطقه دوم نیروی دریایی سپاه برگزار شد.

به گزارش " بوشهر24 "، سالگرد شهدای نبرد مستقیم با آمریکا ظهر امروز همزمان با 29 فروردین در منطقه‌ دوم نیروی دریایی سپاه برگزارشد.

این مراسم به مناسبت سالگرد شهادت سرداران شهید اسحاق دارا و اسدالله رئیسی که پس از درگیری با آمریکا در خلیج فارس و سرنگونی هلی کوپتر آمریکایی توسط دشمن هدف قرار گرفته و در دل آب‌های خلیج فارس به فیض عظمای شهادت رسیده و به دیدار معبود شتافتند برگزار شد.

این مراسم پس از ادای احترام به روح بلند و شامخ شهدای والا مقام و پخش نماهنگی درمورد غیور مردان عرصه جهاد شهادت در خلیج فارس، مدیرکل سازمان اوقاف و امورخیریه استان بوشهر با گرامیداشت یاد وخاطره این شهیدان گرانقدر اظهار داشت: سابقه و پیشینه درخشان دفاعی جمهوری اسلامی ایران و رشادت های دلیر مردان و شهدای سرفراز این سرزمین، همچون سردار شهید دارا و سردارشهید رئیسی سبب شده است نقشه‌های دشمنان در ضربه زدن به انقلاب اسلامی، نقش برآب شود.

حجت الاسلام مرتضی محمدیان با بررسی ریشه‌های استکبار در آیات و روایات اسلامی افزود: استکبار به معنی کبر و خودخواهی است و مستکبران همیشه به‌دنبال سلطه است؛ قرآن کریم از ابلیس به‌عنوان نخستین مستکبر نام می‌برد و انسان‌های ظالم ومستکبر شاگردان و دست نشانده‌های شیطان هستند.

وی از آمریکا و صهیونیسم جهانی به عنوان مستکبران دنیای معاصر یاد و با بررسی شرایط سیاسی روز گفت: متاسفانه امروز رژیم آل سعود به نیابت از استکبار جهانی، در حال ایفای نقش صدام در دوران جنگ 8 ساله است و با بی‌تدبیری و جنایت منطقه را دچار آشوب کرده است./ تسنیم

ارسال نظر