کد خبر : 11424

برگزاری کارگاه عکاسی سینما در بوشهر

به گزارش " بوشهر 24 "، محمود صادقی عصر چهارشنبه در حاشیه کارگاه عکاسی سینما در بوشهر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: به منظور افزایش توانمندی عکاسان بوشهری برنامه‌های مختلفی را تاکنون اجرا کرده‌ایم و برنامه‌ریزی مناسبی نیز برای آینده داریم.

وی ادامه داد: آموزش می‌تواند نقش بسیار مهمی در پیشرفت در عرصه‌های مختلف داشته باشد و ما نیز تلاش دارم تا با برگزاری دوره‌های مختلف آموزشی، زمینه را برای بهبود عملکرد هنرمندان عرصه عکاسی استان بوشهر فراهم سازیم.

مسئول انجمن عکاسان بوشهر با اشاره برگزاری کارگاه عکاسی سینما در بوشهر اضافه کرد: سید‌ نواب صفوی از هنرمندان برجسته استان بوشهر و عکاس سینمایی در این دوره به تدریس در زمینه عکاسی سینما پرداخت.

وی به حضور گسترده هنرجویان و عکاسان استان بوشهر در این دوره آموزشی اشاره کرد و افزود: این کارگاه نخستین کارگاه آموزشی در سال جاری بود که در مجتمع فرهنگی و هنری بوشهر برگزار شد.

صادقی بیان داشت: موضوعاتی همچون ویژگی‌های عکاس سینمایی، عکس های خبری، معماری، بایدها و نبایدهای عکاسی، تعامل و نحوه کارکرد عکاس با دیگر عوامل فیلم و . . . در این دوره آموزش داده شد.

مسئول انجمن عکاسان بوشهر ادامه داد: کارگاه‌های مختلف به صورت منظم و هفتگی در محل انجمن عکاسان استان بوشهر برگزار می‌شود و هنرمندان می‌توانند در این دوره‌ها حضور یابند./ مهر

ارسال نظر