کد خبر : 11443

۴ خانه فرهنگ وهنر در بوشهر راه‌اندازی می‌شود

بوشهر24: سرپرست شهرداری بوشهرگفت: برای تغییر و تحول در چهره فرهنگی و اجتماعی شهر بوشهر امسال برنامه‌های متنوعی اجرا می‌شود که ساخت ۴ خانه فرهنگ وهنر در نقاط مختلف شهر بوشهر از آن جمله است.

به گزارش " بوشهر 24 "، ایمان چارکی بعدازظهر امروز در نشست با مسئولان استان بوشهر با بیان اینکه اعتبارات فرهنگی امسال نسبت به سال قبل افزایش یافته اظهار داشت: اعتبارات و بودجه فرهنگی شهرداری بوشهر نسبت به سال قبل پررنگ ‌تر شده که طرح‌های ویژه‌ای در سطح شهر بوشهر تدوین شده است.

وی با اشاره به اینکه امسال زمین‌های چمن مصنوعی در محلات مختلف شهر بوشهر ایجاد می‌شود تصریح کرد: عملیات اجرایی چهار زمین ورزشی چمن مصنوعی در پارک‌های محله‌ای بوشهر تا نیمه نخست اردیبهشت به بهره برداری برسد. ‌

سرپرست شهرداری بوشهر یکی از اولویت‌های شهرداری بوشهر توجه به امور فرهنگی و اجتماعی دانست و خاطر نشان کرد: اجرای طرح‌های فرهنگی اجتماعی در بسیار از امور شهری مثمرثمر است بگونه‌ای که منجربه خود باوری جامعه و مدیریت امور شهری دربین شهروندان می‌شود.

چارکی افزود: در این راستا امسال برنامه‌های متنوعی اجرا می‌شود که ساخت 4 خانه فرهنگ وهنر در نقاط مختلف شهر بوشهر از آن جمله است.

وی، توسعه پارک بانوان و توجه به خانه سالمندان در بوشهر را مورد تاکید قرار داد و گفت: توجه به زیرساخت‌های مورد نیاز تفریحی رفاهی بانوان در دستور کار شهرداری بوشهر قرار دارد و این در حالی است که در ایام تعطیلات تابستان برنامه‌هایی ویژه اوقات فراغت اجرا می‌شود./ تسنیم

ارسال نظر