کد خبر : 11724

اعزام هفت هزار نفر از استان بوشهر به مراسم سالگرد ارتحال امام(ره)

اعزام هفت هزار نفر از استان بوشهر به مراسم سالگرد ارتحال امام(ره)

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: امسال هفت هزار نفر از استان بوشهر به مراسم سالگرد ارتحال امام(ره) اعزام می شوند.

به گزارش " بوشهر 24 "، سردار فتح‌الله جمیری صبح دوشنبه در دومین جلسه هماهنگی ستاد ارتحال امام خمینی(ره) ضمن تبریک به مناسبت هفته معلم اظهار داشت: شهید نادر مهدوی از سرداران شهید استان بوشهر به عنوان شهید شاخص سال ۹۴ معرفی شده است.

وی بر لزوم معرفی این شهید شاخص تاکید کرد و ادامه داد: شهید نادر مهدوی در دوران دفاع مقدس در نبردی مستقیم مقابل آمریکایی‌ها قرار گرفت و درس بزرگی به آنها داد که نتوانستند به آب‌های سرزمینی ایران ورود پیدا کنند.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر به اعزام کاروان‌ها به مراسم سالگرد ارتحال امام اشاره کرد و افزود: سال گذشته شاهد اعزام هفت هزار و ۷۰۰ نفر به این مراسم بودیم که برنامه اعزام با نظم خاصی برگزار شد.

http://media.mehrnews.com/d/2015/05/04/4/1678528.jpg

وی اضافه کرد: سهمیه امسال استان بوشهر نیز هفت هزار و ۲۴۱ نفر تعیین شده است که این اعزام‌ها در روزهای یازدهم و دوازدهم خردادماه انجام خواهد شد.

سردار جمیری با اشاره به همکاری و همراهی نهادها و دستگاه‌های دولتی و غیر دولتی در این اعزام‌ها، ادامه داد: اعزام کاروان‌های استان بوشهر به بیست و ششمین سالگرد ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران با استفاده از ۱۶۵ دستگاه اتوبوس انجام خواهد شد.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر به برگزاری برنامه‌های متنوع در قالب این کاروان‌ها در طول سفر اشاره کرد و بیان داشت: به منظور ایجاد زمینه ایمنی بیشتر برای زائران، هماهنگی‌های لازم با پلیس راهر صورت گرفته است./ مهر

ارسال نظر