کد خبر : 1330

برنامه های صداوسیمای بوشهر برای ماه رمضان

برنامه های صداوسیمای بوشهر برای ماه رمضان

برنامه های رادیو و تلویزیون بوشهر برای ماه مبارک رمضان

گلبانگ "راز و نیاز" سحری سیمای مرکز بوشهر در ماه مبارک
به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز بوشهر ویژه برنامه راز و نیاز در سحرهای ماه مبارک رمضان از سیمای مرکز بوشهر پخش خواهد شد.

این ویژه برنامه شامل بخشهای: آرم آغازین و پایان برنامه- دعاهای ویژه ماه مبارک رمضان و سحری- ارتباط تلفنی با ائمه جماعت استان – دریافت و قرائت دلنوشته های سحری و پیامک های مردمی – گزارشات از مساجد استان و فعالیت های صورت گرفته در ماه مبارک – گزارش از مشاغل ضروری 24 ساعته مثل آتش نشانی- اورژانس از جمله بخشهای این برنامه خواهد بود. تهیه کننده – نویسنده و مجری : شهرام سروری- گزارشگری:مسعود فیروزی و جمعی از عوامل تولید خواهند بود.

این برنامه راس ساعت 3:40 دقیقه شروع و تا 5:10  دقیقه صبح ادامه خواهد داشت و از اولین روز ماه مبارک رمضان بر روی آنتن سیمای مرکز بوشهر قرا خواهد گرفت.

نوای خوش سابقون در بهار قران از صدای مرکز بوشهر
ویژه برنامه سابقون که به پخش زنده ترتیل قران از رادیو بوشهر  می پردازد. این برنامه هر روز یک جزء از آیات مبارک قران که در حسینیه ثارا... بوشهر توسط قاریان ممتاز و بین المللی استان اجرا می شود به طور زنده پخش خواهد شد. زمان پخش برنامه فوق هر روز راس ساعت 17:45 تا 19 عصر خواهد بود.عوامل برنامه: تهیه کننده : فرخنده موسوی – گوینده : احمد حاجی حسینی – کارشناسان برنامه : رضا نجفی و سید نورالدین ابطحی خواهند بود.

ماه مبارک رمضان با بوی بهشت
ویژه برنامه بوی بهشت به مناسبت ماه مبارک رمضان هر روز از ساعت 19:45تا 21 از صدای مرکز بوشهر پخش خواهد شد.این برنامه شامل بخشهای کارشناسی – گزارش از مساجد و محل برگزاری مراسم – طبخ غذای محلی ویژه افطار – گفتگو با نخبگان استان – پخش قران ،مناجات و اذان – مصاحبه و گزارش با مردم استان در زمان قبل از افطار از جمله بخشهای این برنامه می باشد. برنامه عصرگاهی فوق به تهیه کنندگی و نویسندگی : حمید قائدپوری و گویندگی :آزاده خرمایی و گزارشگری مسعود فیروزی بر عهده خواهند داشت.

سلام سحری رادیو بوشهر با برنامه "تاصبح سلام"
ویژه برنامه سحر ماه مبارک رمضان از صدای مرکز بوشهر به نام تا صبح سلام هر روز از ساعت 3:30 دقیقه بامداد تا 5 صبح روی امواج رادیو بوشهر قرارر خواهد گرفت. برنامه فوق شامل بخشهای : کلام بزرگان، مباحث کارشناسی، گزارش مردمی ، گفتگو با ایثارگران و بیان خاطرات آنها در ماه مبارک، پخش دعای سحر دعای ابوحمزه ثمالی و جوشن کبیر و تفسیر فرازهایی از آن توسط کارشناسان – اذان – مناجات و ترتیل قران هر روز یک جزء از آیات مبارک از جمله بخشهای این برنامه خواهد بود.تهیه کننده و نویسنده برنامه: عبدالحسین رفیعی نژاد و با گویندگی احمد حاج حسینی و گزارشگری آن را علی اصغر ذبیحی بر عهده خواهند داشت.

ارسال نظر