کد خبر : 1349

روایت وبلاگستان از کشف حجاب اجباری محجبه ها در کنکور دشتستان

وبلاگستان / گِل بگیرید این ناکجا آباد را!

وبلاگستان / گِل بگیرید این ناکجا آباد را!

گل بگیرند دهان مسئولی را که در حوزه ی کارش این چنین اتفاق بی شرمانه ای رخ دهد و کاری برای به خاک سیاه نشاندن آن شخص خطا انجام نکند!

بوشهر24/وبلاگستان: خبرگزاری بسیج طی خبری نوشت: صبح دومین روز از برگزاری کنکور سراسری سال ۹۳ که مربوط به گروه علوم تجربی بود در اتفاقی دور از انتظار، در شهر برازجان مرکز شهرستان دشتستان در استان بوشهر مسوولان یکی از حوزه‌های امتحانی خانم‌ها، مانع از نشستن دخترانی با پوشش چادر سر جلسه آزمون شدند.
به گزارش "بوشهر24" نویسنده وبلاگ رستاخیز طی یادداشتی با عنوان "گِل بگیرید این ناکجا آباد را!" به موضوع کشف حجاب اجباری یکی از داوطلبان محجبه کنکور در دشتستان پرداخته است:
 

باور کردنی نبود خبر برایم؛ جز این که حسین خودش زنگ زد و گفت خواهرش یکی از افرادی بوده که چادر از سرش کشیده اند در همین قضیه!
باورکردنی نبود خبر برایم؛ این جا جمهوری اسلامی است و انگار کسی در این شهر، مسئول نیست! انگار همه خوابیده اند!
باورکردنی نبود خبر برایم؛ خاصه این که حسین گفت وقتی پدرش با هر جا تماس گرفته است برای پیگیری قضیه، به نتیجه نرسیده و دست آخر خواهرش مجبور شده برای شرکت در جلسه کنکور، حجاب از سر بردارد!!!
والله اگر آدم بمیرد از این مصیبت حق است! وقتی ابوتراب 1000 سال پیش فرمود اگر در مملکت اسلامی به زن یهودی ظلم شود، مرگ برای شنیدن این خبر رواست، گمانم هیچ مسلمانی گمان نمی برد سال ها بعد، در مملکت اسلامی، به دختر مسلمان محجبه ظلمی بشود این چنین آشکار و شرم آور و هیچ کسی هم آخ نگوید و آب از آب تکان نخورد!
گل بگیرند آموزش و پرورشی را که مقابل حکم صریح اسلام می ایستد!
گل بگیرند دهان مسئولی را که در حوزه ی کارش این چنین اتفاق بی شرمانه ای رخ دهد و کاری برای به خاک سیاه نشاندن آن شخص خطا انجام نکند!
گل بگیرند...!!!!!!!!

پ.ن: رضاخان آسوده بخواب که یک مشت بی شرف به جای تو اینجا در کشور اسلام، به زور حجاب از سر دختر محجبه مسلمان در می آورند! آسوده در جهنمت بخواب...!

ارسال نظر