کد خبر : 13709

برپایی 10 دوره تخصصی آموزشی در کانون‌های تابستانه ولایت دشتستان

برپایی 10 دوره تخصصی آموزشی در کانون‌های تابستانه ولایت دشتستان

رئیس کمیته امداد دشتستان از برپایی 10 دوره تخصصی آموزشی در کانون‌های تابستانه ولایت دشتستان خبر داد.

به گزارش " بوشهر24 "، رمضان غلتمی امروز اظهار داشت: کمیته امداد نقش بسیار مهمی در رفع فقر و محرومیت از چهره جامعه دارد و روز به روز حجم و کیفیت خدمات بهتر شده است.

رئیس کمیته امداد امام خمینی ( ره ) شهرستان دشتستان از برگزاری مراسم افتتاحیه کانون‌های تابستانه ولایت در این شهرستان خبر داد.

غلامی افزود: تعداد زیادی از دانش‌آموزان تحت حمایت به منظور پر کردن اوقات فراغت خود و با هدف حرفه‌آموزی در کلاس‌های کانون شرکت می‌کنند.

رئیس کمیته امداد دشتستان از برپایی 10 دوره تخصصی آموزشی در کانون‌های تابستانه ولایت دشتستان خبر داد و خاطر نشان کرد: کانون‌های امسال که مزین بنام ولایت است در دو بخش فعالیت دارند که بخشی به‌عنوان حرفه‌آموزی و بخش دیگر فرهنگی هستند.

غلامی تصریح کرد: بخش حرفه‌آموزی که مربوط به رشته‌های فنی حرفه‌ای بوده و با نظارت حوزه اشتغال شهرستان برنامه‌ریزی می‌شود و رشته‌هایی همچون گل کریستال، تراش سنگ‌های قیمتی، صنایع دریایی و تابلو فرش آموزش داده خواهد شد.

رئیس کمیته امداد شهرستان دشتستان ادامه داد: در بخش فرهنگی آموزش قرآن کریم، احکام، تشکیل کارگاه‌های آموزشی و فعالیت‌های مشاوره در دستور کار کانون است.

وی بیان کرد: برای آموزش گروه هدف تعداد 25 مربی متخصص کار آموزش آنان را بر عهده دارند.

غلامی در پایان با اظهار خرسندی از حضور دانش‌آموزان در کانون‌های موقت تابستانه، گفت: هزینه‌های اجرایی کانون در سرفصل‌های حق‌الزحمه اساتید، ایاب و ذهاب، پذیرایی و هزینه‌های جاری پرداخت خواهد شد./ فارس

ارسال نظر