کد خبر : 13760

طرح همیان مولا در استان بوشهر اجرا می‌شود

 طرح همیان مولا در استان بوشهر اجرا می‌شود

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بوشهر گفت: به مناسبت ماه مبارک رمضان بسته‎های غذایی اهدائی خیران نیکوکار استان در قالب طرح همیان مولا بین نیازمندان استان بوشهر توزیع می‌شود.

به گزارش " بوشهر24 "، احمدلطفی ظهر امروز در جمع خبرنگاران در بوشهربا بیان اینکه، طرح‌های حمایتی و مشارکتی در ماه مبارک رمضان در استان بوشهر اجرا می‌شود اظهار داشت: برای بهره‌مندی هر چه بیشتر از برکات ماه مبارک رمضان، طرح‌های حمایتی و مشارکتی در استان بوشهر با هماهنگی خیران اجرا می‌شود.

وی از اجرای طرح اکرام ایتام، اطعام و افطار نیازمندان خبر داد و تصریح کرد: این طرح‌ها با استفاده از توان افراد خیر و کمک‌های مردمی اجرا می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بوشهر، طرح مفتاح الجنه را از دیگر طرح‌های این نهاد در رسیدگی به افراد نیازمند دانست و خاطرنشان کرد: سرکشی و هم‌نشینی با خانواده نیازمندان و دلجویی این خانواده‌های مددجو از اهداف طرح مفتاح‌الجنه است که در راستای سیره بزرگان دین اجرا می‌شود.

لطفی با اشاره به تکریم فقرا و نیازمندان افزود: برای این مهم باید زمینه هم‌نشینی خیران، مسئولان و افراد نیک اندیش با فقرا فراهم شود تا بیشتر با زندگی افراد نیازمند آشنا شوند تا با جلب کمک‌های آنان در رفع مشکلات اقتصادی نیازمندان تلاش شود.

وی از اجرای طرح همیان مولا در استان بوشهر خبرداد و تصریح کرد: طرح همیان مولا شامل جمع‌آوری مواد غذایی در کیسه‌ها و بسته‌های ویژه برای رساندن آن به افراد نیازمند در ماه مبارک رمضان است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) با بیان اینکه طرح همیان مولا با هدف احیای شب گردی‌های حضرت علی(ع) به منظور رساندن اطعام به فقرا و ایتام اجرا می‌شود خاطرنشان کرد: در این طرح، اقلام جمع آوری شده توسط مددکاران این نهاد و با همکاری معتمدین محلی بین نیازمندان توزیع می‌شود./ تسنیم

ارسال نظر