کد خبر : 13766

«پاپ» عبدی پور شهریور اکران می شود؛

فیلم جدید کارگردان بوشهری: آه ای عبدالحلیم

فیلم جدید کارگردان بوشهری: آه ای عبدالحلیم

عبدی پور گفت: شهریور ماه این فیلم را به تهیه کنندگی مهتاب کرامتی و طهورا ابوالقاسمی کلید خواهیم زد و فیلمبرداری به طور کامل در بوشهر انجام می شود و در نظر دارم علاوه بر بازیگران چهره از بازیگران بومی نیز استفاده کنم.

بوشهر24: فیلم «پاپ» به کارگردانی احسان عبدی پور مجوز نمایش دریافت کرد و طبق برنامه ریزی انجام شده قرار است شهریورماه روی پرده سینماها برود.

به گزارش "بوشهر24" به نقل از مهر، احسان عبدی‌پور که با فیلم تحسین شده «تنهای، تنهای، تنها» در سینمای ایران شناخته شد و دومین فیلم سینمایی خود را با عنوان «پاپ» جلوی دوربین برده درباره اکران این اثر به خبرنگار مهر گفت: پس از مدت‌ها انتظار و بلاتکلیفی چندی پیش پروانه نمایش «پاپ» صادر شد.

 

وی ادامه داد: با صدور پروانه نمایش، شرکت پخش «نیکان فیلم» با مدیریت بیژن امکانیان مسئولیت پخش فیلم «پاپ» را به عهده گرفته و طبق برنامه ریزی انجام شده قرار بر این است که  شهریورماه ماه روی پرده رود.

این فیلمساز درباره داستان فیلم «پاپ» گفت: این فیلم سینمایی یک اثر سه اپیزودی از اعضای یک خانواده‌ بوشهری است که داستان هر اپیزود با اپیزود‌های دیگر در ارتباط است و در بخش خصوصی توسط  ادریس عبدی‌پور تهیه‌ شده و محمد آلادپوش فیلمبردار، نازنین مفخم تدوینگر، جهانگیر میرشکاری صدابردار و مهران ملکوتی صداگذار از عوامل «پاپ» هستند.

 

عبدی پور که به تازگی مجوز ساخت فیلم «آه ای عبدالحلیم» را دریافت کرده است درباره مراحل تولید این فیلم نیز گفت: در حال حاضر در پیش تولید هستیم و جلوه های ویژه مورد نیاز این فیلم سینمایی را مورد بررسی قرار می دهم چون در این فیلم هواپیمایی وجود دارد که قرار است در بیابان به زمین بنشیند و نیاز به جلوه های ویژه میدانی دارد.

وی در پایان بیان کرد: شهریور ماه این فیلم را به تهیه کنندگی مهتاب کرامتی و طهورا ابوالقاسمی کلید خواهیم زد و فیلمبرداری به طور کامل در بوشهر انجام می شود و در نظر دارم علاوه بر بازیگران چهره از بازیگران بومی نیز استفاده کنم.

ارسال نظر