کد خبر : 1414

مسئول امور قرآنی شهرستان جم خبر داد

تربیت 50 حافظ کل قرآن در روستای کوچک تشان جم

تربیت 50 حافظ کل قرآن در روستای کوچک تشان جم

بوشهر24: مسئول امور قرآنی شهرستان جم از تربیت 50 حافظ کل قرآن در روستای کوچک تشان جم خبر داد.

بوشهر24: مسئول امور قرآنی شهرستان جم از تربیت 50 حافظ کل قرآن در روستای کوچک تشان جم خبر داد.
به گزارش "بوشهر24"، مهدی رحمانی  در نشست فعالان مذهبی شهرستان جم اظهار داشت: گسترش و ترویج فرهنگ اصیل قرآنی باید در دستور کار قرار گیرد و همه باید در این مسیر گام بردارند.

وی افزود: در شهرستان جم در حوزه قرآنی اقدامات بسیار ارزشمندی انجام گرفته و نوجوانان نیز استقبال خوبی از این برنامه‌ها دارند.

مسئول امور قرآنی شهرستان جم خاطرنشان کرد: خانه قرآن شهید بیابانی روستای تشان در سال جاری اقدام به برگزاری دوره‌های عمومی و تخصصی قرآن کریم کرده است.

رحمانی از برگزاری 25 دوره تخصصی قرآن در شهرستان جم خبر داد و تصریح کرد: در راستای گسترش فرهنگ قرآنی در سطح شهرستان خانه‌های قرآن و مراکز قرآنی با اجرای طرح‌های عمومی و اختصاصی قرآنی، گام‌های موثری در افزایش اقبال عمومی به برنامه‌های قرآنی برداشته‌اند.

این مسئول از برگزاری دوره حفظ کل با حضور 50 نفر خبر داد و اظهار داشت: قرآن‌آموزان تاکنون بیش از هفت جزء را به طور کامل حفظ کرده‌اند و در پایان طرح یعنی پس از سه سال روستای تشان بیش از 50 حافظ کل قرآن خواهد داشت.

محمدجواد نوروزی، مدیر خانه قرآن شهید بیابانی شهرستان جم نیز از برگزاری دوره‌های عمومی از قبیل روخوانی و روانخوانی، تجوید، مفاهیم و دوره‌های تخصصی قرائت، تفسیر و حفظ در این خانه قرآن خبر داد و خواستار حمایت مسئولان از این خانه قرآن شد./ فارس

ارسال نظر