کد خبر : 15036

خانواده شهید شاخص سال کشور میزبان خبرنگاران بوشهری

خانواده شهید شاخص سال کشور میزبان خبرنگاران بوشهری

مسئول روابط عمومی سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر از دیدار خبرنگاران بوشهری با خانواده شهید مهدوی، شهید شاخص سال کشور خبر داد.

به گزارش " بوشهر24 "، عیسی اندرخور یکشنبه‌شب در نشست با خبرنگاران، با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای رسانه، اظهار کرد: شهدای ایران اسلامی به مردم، نظام و انقلاب آبرو، عزت و سرافرازی دادند و کاری کردند که ملت ما آقای خود بوده و وابسته به بیگانگان نباشند.

اندرخور با بیان اینکه نقش رسانه‌ها در ترویج فرهنگ دفاع مقدس بی‌بدیل است، تصریح کرد: رسانه‌ها بعد از نیروهای نظامی بیشترین و عمیق‌ترین تاثیر را در شکست دشمن و پیروزی انقلاب اسلامی، در همه عرصه‌ها دارند.

 وی تاکید کرد: متاسفانه در برخی از رسانه‌ها اخلاق رسانه‌ای به خوبی رعایت نمی‌شود و این موضوع باید مورد توجه قرار گیرد تا اخلاق رسانه‌ای به نوعی فرهنگ تبدیل شود.

مسئول روابط عمومی سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر با تاکید بر اینکه خبرنگاران باید شهدای اهل قلم را الگوی کار خود قرار دهند و در رسالت خود تلاش بی‌وقفه داشته باشند، ادامه داد: امروز ارتقای رسانه با توجه به ایده‌های انقلاب اسلامی می‌تواند برای ما راهگشا باشد و البته هنوز راه بسیاری داریم.

اندرخور اظهار کرد: در حال حاضر وظیفه ما به عنوان سربازان ولایت، ادامه راه شهدا و پاسداری از ارزش‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی است و اگر در رفتار و کردارمان درست عمل کنیم مسلما در زمره شهدا قرار خواهیم گرفت.

وی بیان کرد: صداقت و امانت‌داری در کار خبرنگاری بسیار مهم و تاثیرگذار است و شما با امید دادن به مردم، اطلاع‌رسانی، مبارزه با دشمن و آگاه‌سازی عمومی وظیفه سنگینی دارید.

مسئول روابط عمومی سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر با اشاره به اینکه اخلاق در رسانه‌ها باید رعایت شود و در غیر این صورت هرج و مرج رسانه‌ای پدید می‌آید، گفت: البته خبرنگاران با اخلاق رسانه‌ای در کشور فراوان هستند که نمونه بارز آنها همین شهدای رسانه هستند که خبرنگاران دیگر نیز باید از شهدای رسانه الگوبرداری کنند.

وی با تاکید بر آشنایی هرچه بیشتر خبرنگاران بوشهر از شهدای خلیج‌فارس، خاطرنشان کرد: در نظر داریم با همکاری فرماندهی سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر، تعدادی از خبرنگاران را در مورخه 25 مردادماه به دیدار خانواده شهید مهدوی شهید شاخص سال کشور در شهر خورموج اعزام کنیم./ فارس

ارسال نظر