کد خبر : 1686

مسئول سازمان بسیج رسانه استان بوشهر:

مهم‌ترین اهداف بسیج رسانه ‌جذب جوانان است

مهم‌ترین اهداف بسیج رسانه ‌جذب جوانان است

بوشهر24:مسئول سازمان بسیج رسانه استان بوشهر گفت: مهم‌ترین اهداف بسیج رسانه ‌جذب جوانان است.

بوشهر24:مسئول سازمان بسیج رسانه استان بوشهر گفت: مهم‌ترین اهداف بسیج رسانه ‌جذب جوانان است.
به گزارش "بوشهر24"، عبدالله نجفی در نشست با رئیس اداره ارشاد اسلامی دشتی با بیان اینکه هدف اول ما شناسایی، سازماندهی، ارتقاء و جذب بیشتر جوانان به عرصه رسانه است، اظهار داشت: دومین هدف سازمان بسیج رسانه گام برداشتن در راستای دستاوردهای انقلاب، فرامین رهبر و منویات مقام معظم رهبری در جبهه واحدی از انقلاب اسلامی متشکل از نیروهای کارکشته و کاردان است.

وی ادامه ‌داد: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی از گذشته تاکنون متولی امور رسانه است و انتظار داریم نوع نگاه به این عرصه خاص‌تر و ویژه‌تر باشد.

مسئول سازمان بسیج رسانه استان بوشهر خاطرنشان‌ کرد: برنامه‌های ویژه‌ای را در دستور کار قرار داده‌ایم که به نوعی همسو با فعالیت‌های مجموعه ارشاد باشد؛ از جمله آن می‌توان به آموزش اشاره‌ کرد، چراکه عمده مشکلی که در سطح کشور احساس می‌شود، بحث آموزش در فضای مجازی است.

نجفی تصریح کرد: جذب جوانان در رسانه بسیج از مهم‌ترین اهداف رسانه بسیج است و در تلاش هستیم تا جوانان علاقمند به خبر و خبرنویسی را جذب کنیم و حرکت ما در سال‌جاری آموزش به علاقمندان در عرصه خبر و اطلاع‌رسانی به‌ ویژه قشر جوان است.

وی عنوان کرد: توقع داریم اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی همچون گذشته با معرفی اسمعیل حاجیانی به عنوان مدیر رسانه بسیج در دشتی همکاری داشته باشند و مدیر رسانه دشتی نیز این آمادگی را دارد تا مانند گذشته ضمن حضور در برنامه‌های اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی همکاری و تعامل با این نهاد فرهنگی داشته باشند.

مسئول سازمان بسیج رسانه استان بوشهر بیان کرد: در حال حاضر در دشتی دو سایت خبری «شبکه خبر بوشهر» و «ترنم» فعالیت می‌کنند و انتظار داریم شاهد توانمندتر شدن رسانه در شهرستان عالم‌پرور دشتی باشیم؛ هرچند توقع داریم که دو نشریه «سراج ساحل» و «موج خورشید» نیز حمایت و پشتیبانی کنند، چراکه حضور این دو نشریه در حال حاضر کمرنگ شده ‌است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دشتی نیز ابراز کرد: این اداره در تلاش است تا در سال «اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهانی» گام‌های مهمی در عرصه رسانه و خبر بردارد.

اردشیر محمودی‌فرد عنوان داشت: خبرنگاران، رسانه‌ها و مطبوعات بازوان پرتوانی برای نهادهای فرهنگی هستند و ما از هیچ کوششی به این قشر عظیم دریغ نمی‌کنیم و آماده همکاری با بسیج رسانه در شهرستان دشتی هستیم./ فارس

ارسال نظر