کد خبر : 17645

معاون دانشگاه پیام نور استان بوشهر:

سطح همکاری دانشگاه پیام نور بوشهر و هیات‌های ورزشی ارتقا می‌یابد

 سطح همکاری دانشگاه پیام نور بوشهر و هیات‌های ورزشی ارتقا می‌یابد

معاون دانشگاه پیام نور استان بوشهر گفت: دانشگاه پیام نور موضوع ورزش را یکی از مسایل مهم خود درسال های اخیر قرار داده است و به همین منظور سطح همکاری دانشگاه پیام نور بوشهر و هیات‌های ورزشی ارتقا می‌یابد.

به گزارش بوشهر24،مهدی نامدارزادگان صبح امروز در دیدار با نمایندگان هیات های ورزشی استان بوشهر اظهار داشت: دانشگاه پیام نور موضوع ورزش را یکی از مسایل مهم خود در سال‌های اخیر قرار داده است و با برگزاری مسابقات قهرمانی و پیگیری ورزش همگانی سعی در شناسایی و جذب استعدادهای ورزشی و حضور مقتدرانه در میادین ورزشی داخل و خارج از کشور نموده است.

وی افزود: امیدواریم همکاری دانشگاه با هیات های ورزشی موجب تعالی و رشد هرچه بیشتر ورزش در دانشگاه پیام نور استان بوشهر شود.

معاون دانشگاه پیام نور استان بوشهر تصریح کرد: هدف دانشگاه از توجه به  ورزش ارتقا سطح سلامت‌ جسمی، روانی‌ و دوری از رخوت و سستی از طریق فعالیت های ورزشی و همچنین گسترش فرهنگ ورزش در بین جامعه دانشگاهی است.

نامدارزادگان با اشاره به این که نقش ورزش برای بهبود سبک زندگی دانشجویی حائز اهمیت است، بیان کرد: دانشجویان به حضور بیشتر در فعالیت‌های ورزشی فرا خوانده‌ایم و از آنها به عنوان بدنه اصلی حرکت ورزشی که نقشی شتاب‌دهنده دارند یاد می‌کنیم.

در این نشت نمایندگان هیات‌های ورزشی به بیان دیدگاه‌ها و نظرات خود در خصوص توسعه ورزش در دانشگاه پرداختند./فارس

 

ارسال نظر