کد خبر : 17801

امام جمعه موقت بردخون:

توسعه فردای کشور وابسته به دانش‌آموزان امروز است

توسعه فردای کشور وابسته به دانش‌آموزان امروز است

امام جمعه موقت بردخون گفت: توسعه فردای کشور وابسته به تلاش دانش آموزان امروز است.

به گزارش بوشهر24،حجت الاسلام محمد جواد عاشوری صبح یکشنبه در آیین تجلیل از دانش آموزان در بردخون اظهار داشت: توسعه و پیشرفت فردای کشور وابسته به تلاش دانش آموزان امروز است.

وی افزود: اگر اعتماد به نفس را در دانش آموزان تقویت کنیم و ضمن اتکا به نیروی خودی  شعار ما می توانیم را در همه عرصه ها عملی سازیم، کشور از وابستگی رها می شود و به خودکفایی می رسیم.

عاشوری با بیان اینکه اگر می خواهیم آینده ای درخشان داشته باشیم باید به نیروی داخلی و نسل جوان اتکا کنیم، اضافه کرد: هر کشوری به نیروهای داخلی و استعدادهای خود اعتماد کند به اهداف بلند دست می یابد.

 امام جمعه موقت بردخون با اشاره به ویژگی های پیامبر رحمت گفت: همه مسلمانان و بویژه دانش آموزان و نسل آینده ساز باید از پیامبر خاتم درس و الگو بگیرند و آنچنان رفتار کنند که شایسته یک مسلمان واقعی است.

رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه بردخون نیز گفت: تنها با تلاش، سختکوشی و کار مستمر می توان مشکلات و کمبودها را رفع کرد که نظام تعلیم و تربیت در این زمینه نیازمند همفکری، مشارکت و همگرایی بیشتر است.

ظهیر محمودی افزود: آینده متعلق به کشور و ملتی است که در مسیر اعتلای دانش می کوشد و ما نیز به عنوان متولیان آموزش و پرورش مفتخریم که پیشگام کسب علم و معرفت و ترویج مبانی اسلامی و اخلاقی در جامعه هستیم.

در ادامه از دانش آموزان برتر و کوشا با تقدیم هدایایی تجلیل شد./مهر

 

ارسال نظر