کد خبر : 17923

جانشین دبیر ستاد امر به‌ معروف استان بوشهر:

طلایه‌داران امربه معروف استان بوشهر ساماندهی شدند

  طلایه‌داران امربه معروف استان بوشهر ساماندهی شدند

جانشین دبیر ستاد امر به‌ معروف و نهی از منکر استان بوشهر با اشاره به فعالیت طلایه‌داران در این ستاد گفت: ساماندهی، ثبت نام ۴ هزار و ۴۵۰ نفر و آموزش یک‌هزار نفر از طلایه‌داران امر به معروف و نهی از منکر از اهم برنامه‌‌های استان بوشهر است.

به گزارش بوشهر24،حجت‌الاسلام علی اکبری صبح امروز در نشست  با خبرنگاران در بوشهر با تاکید بر تحکیم ارزش‌ها و ترویج گفتمان امر به معروف و نهی از منکر در جامعه اظهار داشت:جلوگیری از آسیب‌های اجتماعی با اجرایی شدن فریضه الهی امر به معروف و نهی از منکر محقق می‌شود.

وی با تاکید بر مصون نگه داشتن جوانان و نوجوانان از آسیب‌های اجتماعی افزود: پیشگیری از بروز ناهنجاری‌ها و آسیب‌های اجتماعی با ترویج فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر محقق می‌شود که در این راستا همه آحاد جامعه تکلیف دارند.

جانشین دبیر ستاد احیا امر به معروف استان بوشهر یکی از ماموریت‌های این ستاد را ترویج معروف‌ها و جلوگیری از منکر‌ها دانست و گفت: آموزش یک‌هزارنفر از طلایه‌داران امربه معروف و نهی از منکر و ثبت نام 4 هزار و 450 نفر در این طرح از جمله این برنامه‌های ستاد امر به‌ معروف و نهی از منکر استان بوشهر است.

وی با  بیان اینکه برنامه‌های ستاد بر پایه دو طرح طلایه‌داران و شورای امر به معروف و نهی از منکر در ادارات و نهادها است خاطر نشان کرد:ثبت نام طلایه‌‌داران در استان بوشهر انجام شد  که در این طرح مردم آموزش‌ های لازم را می‌بینند و آنها مبلغان امر به‌ معروف و نهی از منکر در سطح استان می‌شوند.

اکبری تجلیل از دختران خوش حجاب در بوشهر را مورد اشاره قرار داد و  تصریح کرد: طرح تجلیل از دختران خوش حجاب 5 تا 10 ساله در استان بوشهر اجرایی شده که در این رابطه 200 نفر از این افراد مورد تجلیل قرار می‌گیرند./تسنیم

 

ارسال نظر