کد خبر : 18038

صالحی: موضوع فیلم‌های جشنواره فجر "دفاع مقدس، انقلاب اسلامی و مقاومت" است

صالحی: موضوع فیلم‌های جشنواره فجر "دفاع مقدس، انقلاب اسلامی و مقاومت" است

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه ۲۲ فیلم در جشنواره فیلم فجر ارائه شد گفت: فیلم‌های این جشنواره با موضوع دفاع مقدس، انقلاب اسلامی و مقاومت است.

به گزارش بوشهر24،سید عباس صالحی  شامگاه جمعه در جمع خبرنگاران در بوشهر با بیان اینکه همکاری خوب رسانه‌ها با جشن سینمای ایران قابل تقدیر است اظهار داشت: در این راستا به‌طور خاص از صدا و سیما تقدیر ویژه می‌شود چراکه  این رسانه با همکاری بسیار گسترده فضای سینمای ایران را رونق بخشید.

وی، افزایش امید و نشاط اجتماعی را از رویکردهای  همکاری صدا و سیما با  جشنواره فیلم فجر دانست و تصریح کرد: همکاری صدا و سیما با جشنواره فیلم فجر سبب شد تا این جشنواره باشکوه‌تردر فضای ملی برگزار شود.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه 22 فیلم در جشنواره فیلم فجر ارائه شد گفت: فیلم‌های این جشنواره  با موضوع دفاع مقدس، انقلاب اسلامی و مقاومت است.

صالحی از حضور فیلم سازان مطرح در فضای جشنواره فیلم فجر خبر داد و افزود: فیلم سازان  در جشنواره سی و ششمین  فیلم فجر با موضوعات بسیار متنوعی شرکت کردند.

وی با قدردانی از استقبال قابل توجه مردم از جشنواره سی و ششمین جشنواره فیلم فجر  خبرداد و گفت: امسال از نخستین روز اکران فیلمها با استقبال خوب مردم مواجه بوده است.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بیان کرد: فیلم‌های جشنواره سی و ششمین جشنواره فیلم فجر امروز همزمان در استان‌ها اکران و با استقبال مردم مواجه شد./تسنیم

 

ارسال نظر