کد خبر : 18159

شهید گمنام ۱۷ ساله در برازجان تشییع و تدفین شد

شهید گمنام ۱۷ ساله در برازجان تشییع و تدفین شد

همزمان با سالروز شهادت دخت گرامی نبی مکرم اسلام حضرت فاطمه زهرا(س) شهید گمنام ۱۷ ساله دوران دفاع مقدس با حضور مسئولان و مردم شهرستان دشتستان تشییع و در حوزه علمیه چهارده معصوم(ع) برازجان تدفین شد.

به گزارش بوشهر24،در سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) عصر امروز مردم شهیدپرور و ولایت‌مدار دشتستان میزبان یک شهید گمنام دوران دفاع مقدس بودند.

در مراسم تشییع این شهید گمنام که مسئولان و قشرهای مختلف مردم حضور داشتند این شهید والامقام را از گلزار شهدای بسیج سجاد(ع) تا حوزه علمیه چهارده معصوم(ع) برادران برازجان تشییع کردند.

تشییع‌کنندگان ضمن نوحه‌خوانی با سر دادن شعارهای حسین حسین شعار ماست ، شهادت افتخار ماست، شهادت آرزوی ماست، ولایت افتخار ماست بار دیگر با آرمان‌های شهدا تجدید بیعت کردند.

شهید گمنام یاد شده که در حوزه علمیه چهارده معصوم(ع) برادران برازجان تدفین شد در سن 17 سالگی در عملیات کربلای 4 در منطقه ام‌الرصاص در سال 1365 به فیض عظیم شهادت نائل آمده است.

در این مراسم پس از مداحی و عزاداری  یکی از روحانیون  با تسلیت سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) و با بیان اینکه شهدا با گذشتن از جان خود عزت و اقتدار به ارمغان آوردند اظهار داشت: مردم قدرشناس و همیشه در صحنه شهرستان دشتستان همانند گذشته امروز با حضور پرشور خود در مراسم تشییع شهدا گمنام هشت سال دفاع مقدس ثابت کردند که همواره ادامه دهنده راه شهدا هستند.

وی تاکید کرد: اقتدار و امنیت امروز در ایران اسلامی مدیون خون پاک و مطهر شهدا است و حضور شهدا در شهرها سبب می‌شود جوانان از این شهدا الگو بگیرند./تسنیم

 

ارسال نظر