کد خبر : 18288

طرح نشاط اجتماعی در بردخون برگزار شد

طرح نشاط اجتماعی در بردخون برگزار شد

با برگزاری برنامه‌های مختلف و متنوع، طرح نشاط اجتماعی در بردخون اجرا شد.

به گزارش بوشهر24،سخنگوی شورای اسلامی شهر بردخون صبح سه‌شنبه در این آیین با تقدیر از حضور مردم و مسافران نوروزی، اظهار داشت: در عمل شعار سال یعنی خرید کالاهای ایرانی را گسترش دهیم تا موجب گسترش اشتغال و تولید بیشتر در کشور شود.

سیدمحمد حسینی زاده با بیان اینکه برنامه فعلی چهارمین برنامه از سری طرح نشاط اجتماعی در بردخون است، اضافه کرد: پیش از این پیاده روی خانوادگی، مجموعه طنز کافه حاج ابریم و جشن بالن ها با همکاری هنرمندان منطقه در بردخون اجرا شد و روز پدر نیز جشن باشکوهی در بوستان امید برگزار خواهد شد.

حسینی زاده ادامه داد: مناسب سازی و زیباسازی شهر، زیباسازی ورودی شهر و آغاز بوستان فضای سبز به مساحت  ۱۵هکتار که تاکنون ۳۵۰۰مترمربع گل کاری و نهال کاری شده و امیدواریم شاهد ایجاد فضای بانشاط در ورودی شهر بردخون باشیم.

سخنگوی شورای شهر از ایجاد صندوق حمایت از فرهنگ و هنر و ورزش در بردخون خبر داد و گفت: برای تقویت فعالیت های فرهنگی، هنری و ورزشی و حمایت از ورزشکاران و هنرمندان و تأمین نیازها و تجهیزات اقشار فعال هنری و ورزشی، این صندوق با تلاش شورای اسلامی شهر بردخون راه اندازی می شود.

وی ابراز داشت: برای اجرای برنامه های فرهنگی هنری و مناسبت ها سیستم صوتی به ارزش۱۱۰میلیون ریال توسط شورای اسلامی شهرخریداری شده تا در شهر مورد استفاده قرار گیرد.

در ادامه برنامه های متنوعی مانند قرائت شعر، مسابقه، قطعات نمایشی، موسیقی، متن ادبی و مصاحبه با افراد محلی و هنرمند به اجرا درآمد.

این برنامه به همت شورای اسلامی و شهرداری بردخون و تلاش هنرمندان انجمن نمایش مجتمع فرهنگی هنری بردخون در بوستان امید و با حضور خیل عظیم مردم شهر و روستاهای بردخون و مسافران نوروزی برگزار شد./مهر

 

ارسال نظر