کد خبر : 18315

فرماندار دشتی:

حرکت امام حسین(ع) باعث بیداری بشریت در طول تاریخ شد

حرکت امام حسین(ع) باعث بیداری بشریت در طول تاریخ شد

فرماندار دشتی با بیان اینکه امام حسین(ع) متعلق به همه آزادی خواهان جهان است، گفت: حرکت امام حسین(ع) باعث بیداری بشریت در طول تاریخ شد.

به گزارش بوشهر24،عبدالله نادری صبح دوشنبه در نشست با مسئول و هیئت امنای ستاد بازسازی عتبات و عالیات شهرستان دشتی ضمن تبریک سال جدید اظهار داشت: با توجه به نامگذاری شعار سال به نام «حمایت از کالای ایرانی» از سوی مقام معظم رهبری انتظار داریم همه مردم و مسئولین این شعار را سرلوحه کارهای خود قرار دهند و با خرید محصولات داخلی از کالای ایرانی حمایت کنند.

وی از تلاش های مجموعه ستاد بازسازی عتبات و عالیات شهرستان تقدیر کرد و افزود: قطعا کار شما در نزد پروردگارمتعال از اجرا و ثواب بالایی برخوردار است و خادمی ائمه اطهار افتخاری بزرگ برای هر فردی محسوب می شود که آثار وبرکات زیادی در این دنیا و آخرت دارد.

نادری بیان کرد: امام حسین(ع) تنها متعلق به شیعیان و مسلمانان نیست بلکه متعلق به همه آزادی خواهان جهان است.

وی با بیان اینکه حرکتی که امام حسین(ع) انجام داد باعث بیداری بشریت در طول تاریخ شد، خاطر نشان کرد: در گذشته زیارت امام حسین (ع) و حضرت ابوالفضل العباس(ع) برای همه ما یک آرزو بود ولی به حمدالله امروز به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی این افتخار برای همه شماها است که به عنوان خادم امام حسین(ع) باشید.

نادری تصریح کرد: مسئولین شهرستان دشتی این آمادگی دارند که با ستاد بازسازی عتبات و عالیات شهرستان همکاری لازم داشته باشند و در این راستا از هیچ تلاشی دریغ نمی ورزند./مهر

 
 
 
 

 

ارسال نظر