کد خبر : 18410

معاون مسکن شهری بنیاد مسکن:

ساخت سالانه ۱۰۰ مسکن برای محرومین در استان بوشهر

ساخت سالانه ۱۰۰ مسکن برای محرومین در استان بوشهر

معاون مسکن شهری اداره کل بنیاد مسکن استان بوشهر گفت: سالانه به‌صورت متوسط بیش از ۱۰۰ مسکن برای اقشار کم‌درآمد و محرومین با استفاده از تسهیلات و کارمزدهای بسیار کم و در برخی اوقات بلاعوض تولید و عرضه می‌شود.

به گزارش بوشهر24،علیرضا بادره معاون مسکن شهری اداره کل بنیاد مسکن استان بوشهر بابیان اینکه فعالیت‌های شهری در کنار فعالیت‌های روستایی قرار دارد، گفت: با همکاری برخی از نهادهای عمرانی بیش از 12 هزار مسکن مهر در شهرهای زیر 25 هزار نفر جمعیت در قالب افرادی تکمیل و به بهره‌برداری رسیده است.

معاون مسکن شهری اداره کل بنیاد مسکن استان بوشهر اظهار کرد: تفاهم‌نامه سه‌جانبه و تعاونی‌ها از ابتدای طرح مسکن مهر و اجرای طرح 97 درصدی در استان بوشهر یکی از اولویت‌ها در مسکن بوده است که با رویکرد رفع محرومیت‌زدایی و در راستای منویات مقام معظم رهبری اجراشده است.

بادره بابیان اینکه وام‌های مسکن سالانه افزایش دارد، افزود: سالانه به‌صورت متوسط بیش از 100 مسکن برای اقشار کم‌درآمد و محرومین با استفاده از تسهیلات و کارمزدهای بسیار کم و در برخی اوقات بلاعوض تولید و عرضه می‌شود.

وی بیان کرد: پروژه‌های تملک دارایی‌های استان بوشهر بااعتباری بالغ‌بر 7 هزار میلیون ریال برای تکمیل و تجهیز مصلاهای نماز جمعه، خانه‌های علم، کتابخانه‌ها، حسینیه‌ها و غیره در حال اجرا است.

معاون مسکن شهری اداره کل بنیاد مسکن استان بوشهر در پاسخ به اینکه واگذاری زمین به چه کسانی صورت می‌گیرد، خاطرنشان کرد: با توجه به تفاهم‌نامه‌هایی که انجام‌شده است واگذاری زمین به مدد جویان کمیته امداد امام خمینی(ره)، افرادی که تحت پوشش سازمان بهزیستی هستند و طلاب حوزه علمیه انجام می‌شود./دنا

ارسال نظر