کد خبر : 18446

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر مطرح کردند

بانوان خط مقدم حمله دشمن

بانوان خط مقدم حمله دشمن

حضرت آیت الله صفایی بوشهری : مهم ترین وظیفه شما نسل جوان بصیرت ، حضور در صحنه ، حرکت بر منظومه رهبری و صبر است.

دیدار صمیمی مربیان و دانش آموزان مسئول انجمن های اسلامی دختران مدارس استان بوشهر با حضرت آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر

به گزارش بوشهر24 این دیدار روز دوشنبه صبح در شهر بوشهر در فضایی دوستانه با ارائه گزارشی از عملکرد اتحادیه انجمن های اسلامی استان توسط ریاست اتحادیه آقای افروغ شروع شد ، سپس حضرت آیت الله صفایی بیاناتی در باب دهه کرامت و مسائل سیاسی اجتماعی روز فرمودند.

ایشان از حضرت زهرا سلام الله علیها به عنوان الگویی شایسته برای دختران نام بردند و فرمودند انس با حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها به عنوان خواهر بزرگتر لازمه رشد معنویت دختران است.

ایشان با اشاره به عوامل اقتدار و دوام انقلاب اسلامی افزودند : دشمنی آمریکا از حیث اقتدار نیست بلکه از حیث ضعف است چون با اقتدار ما نابود می شود. طراحی دشمن در بی ثباتی اقتصادی ، نفوذ سیاسی و انحرافات فرهنگی اجتماعی از سالها قبل با هدف ناامید کردن مردم از انقلاب و فراموش کردن آرمان ها ، گسست مردم و انقلاب و دچار چالش کردن آن شروع شده وعمده وضعیت نامطلوب فعلی اقتصادی از جانب استکبار و قسمتی هم از سوء مدیریت داخلی است . تمرکز بر مراکز قدرت و چپاول منابع ثروت از اهداف آمریکاست.

ایشان با بیان این نکته که مخاطب جبهه استکبار جوانانی است که انقلاب و جنگ را لمس نکرده اند فرمودند مهم ترین وظیفه شما نسل جوان بصیرت ، حضور در صحنه ، حرکت بر منظومه رهبری و صبر است. شما خواهران خط مقدم حمله دشمن هستید و وظیفه شما حفظ و ارتقای امانت حضرت زهرا سلام الله علیهاست.

این دیدار با پرسش و پاسخ دانش آموزان و عکس یادگاری پایان یافت.

 

ارسال نظر