کد خبر : 209

خبر فرماندار دشتستان برای اهالی فرهنگ و هنر

خبر فرماندار دشتستان برای اهالی فرهنگ و هنر

بوشهر۲۴: فرماندار دشتستان از افزایش اعتبارات حوزه فرهنگ در دشتستان خبر داد.

بوشهر24: فرماندار دشتستان از افزایش اعتبارات حوزه فرهنگ در دشتستان خبر داد.

به گزارش «بوشهر24»؛ ارسلان زارع شامگاه دوشنبه در نشست مدیران فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر اظهار داشت: دشتستان دارای پیشینه درخشانی در آسمان علم و ادب کشور است و توجه به زیرساخت‌های فرهنگی در این استان باید مورد تاکید قرار گیرد.

وی افزود: دشتستان همواره چهره‌های شاخص فرهنگی و هنری را به کشور معرفی کرده و جایگاه هنرمندان و اهالی فرهنگ این منطقه در کشور بسیار ارزشمند است.

فرماندار دشتستان خاطرنشان کرد: حمایت از هنرمندان و افزایش امکانات و اعتبارات فرهنگی امری لازم است که باید در دستور کار باشد.

زارع تصریح کرد: امسال توسط رهبر معظم انقلاب به نام سال "اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی" نامگذاری شده و تحقق شعار سال در گرو تلاش همه مردم و مسئولان است.

وی گفت: باید به گونه‌ای عمل کنیم که امسال شاهد اعتلای فرهنگ ملی ایرانی بر اساس باورهای دینی و ملی باشیم.

فرماندار دشتستان از افزایش اعتبارات حوزه فرهنگ در دشتستان خبر داد و افزود: امسال و در راستای تحقق شعار سال، اعتبارات حوزه فرهنگ افزایش می‌یابد و امیدوار هستیم استفاده لازم را ببریم.

زارع تاکید کرد: توجه به پروژه‌ها و طرح‌های اولویت‌دار مجموعه فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان به لحاظ سخت‌افزاری و نرم‌افزاری در دستور کار است و همه باید همراهی کنند.

وی گفت: بدون تردید ارتقای سرمایه‌های اجتماعی زمینه رشد و توسعه متوازن جامعه را فراهم می‌آورد و باید با افزایش امکانات فرهنگی در این مسیر گام برداریم. / فارس

ارسال نظر