کد خبر : 21456

جشنواره تئاتر استان بوشهر در دهه نخست آذرماه برگزار می‌شود

جشنواره تئاتر استان بوشهر در دهه نخست آذرماه برگزار می‌شود

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر با بیان اینکه "سی‌ودومین جشنواره تئاتر استان بوشهر در دهه نخست آذر ماه برگزار می‌شود" گفت: آثار راه‌یافته به مسابقه توسط هیئت داوران جشنواره معرفی می‌شود.

بوشهر24، فاطمه کرم‌پور ظهر امروز در نشست با هنرمندان تئاتر با اشاره به اینکه "گروه‌های هنری در رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مقابله با کرونا پیشتاز هستند" اظهار داشت: هنرمندان استان بوشهر در عرصه ترویج فرهنگ پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا و رعایت پروتکل‌های بهداشتی در شکستن زنجیره انتقال این ویروس برنامه‌های مختلفی تولید و ارائه کرده‌اند.

وی با اشاره به برگزاری جشنواره استانی تئاتر با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی بیان کرد: سی‌ودومین جشنواره تئاتر استانی براساس برنامه‌ریزی شورای سیاست گذاری تئاتر استان بوشهر در دهه نخست آذر ماه برگزار خواهد شد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر با بیان اینکه این جشنواره به‌صورت غیرمتمرکز در شهرستان‌ها برگزار می‌شود خاطرنشان کرد: امسال به سبب محدودیت‌های کرونایی و رعایت هرچه بهتر دستورالعمل‌های بهداشتی، نحوه اجرای جشنواره تئاتر استانی غیرمتمرکز در شهرستان‌های محل استقرار گروه نمایشی و حداکثر با 20 نفر تماشاگر با رعایت کامل فاصله‌گذاری اجتماعی برگزار می‌شود.

کرم‌پور اظهار داشت: آثار راه یافته به مرحله مسابقه جشنواره توسط هیئت داوران جشنواره که معرفی می‌شود مورد ارزیابی و داوری قرار می‌گیرد.

وی با بیان اینکه تاریخ بازبینی نمایش‌ها 20 تا 25 آبان تعیین شده است افزود: دبیرخانه جشنواره تئاتر استانی زمان بازبینی آثار را براساس اعلام آمادگی گروه‌های متقاضی شرکت در جشنواره و با برنامه‌ریزی نهایی به اطلاع آنها می‌رساند.

 

ارسال نظر