کد خبر : 21748

فاطمه عالیپور

لاله هایی از جنس انقلاب

لاله هایی از جنس انقلاب

بوی بهاران را می شنوی؛ همان را می گویم که از بهمن تاریخ  لاله زاری ای ساخته به بهانه ی پیروزی و مائده ی اسمانی را بر سر ایرانیان فراخته، و تو چهل و دو سال است که گوشه گوشه ی خیابان را بو میکنی به نام بودنشان و به عطر اقتدارشان، گرمی همدل شدن را به سنگ هاهم داده ای .

به گزارش بوشهر۲۴،

بسم الله الرحمن الرحیم

انقلاب را بو کن عطر لاله ها را بچش سرخی خون ها را مزه مزه کن و امام را به دیده ی دل به جهان تماشا نما، کتاب ایستادگی را ورق بزن دستان تو مامور به اطاعت از امام امت است

کوچه ی دلها را آزین ببند و پنجره های خاک خورده را باز کن ؛ وطنت را بار احساس کن ، پرها را بگشا ظلم را به پرتگاه یهودیت بفرست و به یاد اور نام و خاطره ی شهدا را ،امام بازهم خواهد امد هرسال و در همین لحظه عقربه ی ساعت را ساکت کن به سخنان امام گوش بده و به جان لبریزشان کن وجودیت را طلسم کن امروز از ان توست  بیست و دوم  بهمن ماه را می گویم.

شیرینی ازادی را زیر دندان هایت قایم کن نصفش کن و بگذار سهم تو از ان عشق به امام و ارمانش باشد.

انسانیت را گران بفروش قیمتش هم به رگ های بریده ای بسپار که به تقدیر لبخند زدند و بت شکستند. سردی زمستان را به یک جمله خلاصه نما،امروز تو اینده ی دل انگیز دیروزیان بود دستان پر ز مهر سید علی را ارام به روح ها هدیه بده ،امام امت را با ابهت بخوان و جاده ی انقلاب را هرسال هموار تر کن گاه به یاد نبودن های سردار برکنار جاده ی پیروزی اشک بریز.

لباس زرم را بر تن کنید نه برای جنگ بلکه برای ترس شیاطین، بر پشت بام خانه ها فریاد الله اکبر سر بدهید که این نگین موفقیت است و فراموش کنید که انقلاب ما انقلاب نور است.

فاطمه عالیپور

 

انتهای پیام/

ارسال نظر