کد خبر : 238

تجلیل از رزمندگان عملیات آزاد‌سازی خرمشهر در بوشهر

تجلیل از رزمندگان عملیات آزاد‌سازی خرمشهر در بوشهر

بوشهر۲۴: مسئول مرکز حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: رزمندگان عملیات بیت المقدس فتح خرمشهر در سوم خرداد همزمان با ایام بزرگداشت آزاد سازی خرمشهر تجلیل می‌شوند.

بوشهر24: مسئول مرکز حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: رزمندگان عملیات بیت المقدس فتح خرمشهر در سوم خرداد همزمان با ایام بزرگداشت آزاد سازی خرمشهر تجلیل می‌شوند.
به گزارش "بوشهر 24" ، ابراهیم بحرانی در جمع خبرنگاران، با بیان اینکه درآستانه سالروز عملیات بیت‌المقدس برنامه‌روزی در استان بوشهر تدارک دیده شده اظهار کرد: باید حماسه فتح خرمشهر که بعنوان برگ زرینی در تاریخ دفاع مقدس محسوب می‌شود، مورد بررسی دقیق قرار گرفته و به نسل‌های آینده منتقل شود.

وی با بیان اینکه فضیلت زنده نگه داشتن نام و یاد شهدا کمتر از شهادت نیست  تصریح کرد: امروز اگر در کشور امنیت و عزت و شرف وجود دارد، به واسطه دستاوردهای انقلاب اسلامی است که لحظه‌ای از پاسداری و صیانت آن کوتاه نیامدیم.

مسئول مرکز حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر فتح خرمشهر را از افتخارات ملی و از نشانه‌های قدرت ایمان مردم ایران دانست و گفت:  این روز با توجه به فرمایش امام خمینی(ره) مبنی بر اینکه خرمشهر را خدا آزاد کرد، نکات و اندرزهای بسیاری در خود نهفته دارد که باید به آن توجه کرد.

بحرانی با اشاره به اینکه برنامه‌های اجرایی به مناسبت سوم خرداد و ارتحال امام(ره) باید بیانگر اهداف و سیاست‌های دفاع مقدس و امام راحل باشد، اظهار کرد: متولیان امر در تدوین و اجرای برنامه‌های چنین مناسبت هایی باید بدانند که هدف اصلی از اجرای این برنامه ها تبیین و ترویج اهداف و راهبردهای مختص آن است.

وی تجلیل از مسن‌ترین رزمندگان عملیات بیت المقدس در سالروز آزادسازی خرمشهررا مورد اشاره قرار داد و گفت: 50 رزمنده مسن عملیات بیت المقدس  در سوم خرداد همزمان با ایام بزرگداشت آزاد سازی خرمشهر تجلیل می‌شوند.

  مسئول مرکز حفظ آثار و نشرارزشهای دفاع مقدس سپاه امام صادق(ع)استان بوشهر گفت: همزمان با سالروز آزاد سازی خرمشهر مراسم و همایش‌های مختلفی در سطح استان با همکاری اقشار بسیج  و با حضور آحاد مردم و رزمندگان دفاع مقدس بالاخص عملیات بیت المقدس برگزار می‌شود.

بحرانی به دیگر برنامه های اجرایی ویژه سالروز آزاد سازی خرمشهر اشاره کرد وگفت: برگزاری سخنرانی قبل از خطبه های نماز جمعه فرماندهان نواحی سراسر استان، غبار روبی قبور مطهر شهدا و دیدار با خانواده های معظم شهدای عملیات بیت المقدس از مهم ترین برنامه های رده های بسیج در سراسر استان است . / تسنیم

ارسال نظر