کد خبر : 275

مدیرکل سابق ارشاد، رئیس جدید پیام نور عسلویه

مدیرکل سابق ارشاد، رئیس جدید پیام نور عسلویه

بوشهر ۲۴: طی مراسمی با تقدیر از زحمات محمد صابری (رئیس سابق دانشگاه پیام نور عسلویه) ، یونس محمدی مدیرکل سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر به عنوان رئیس جدید دانشگاه پیام نور عسلویه معرفی شد.

بوشهر 24: طی مراسمی با تقدیر از زحمات محمد صابری(رئیس سابق دانشگاه پیام نور عسلویه)، یونس محمدی مدیرکل سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر به عنوان رئیس جدید دانشگاه پیام نور عسلویه معرفی شد.

به گزارش "بوشهر24"، خبرگزاری فارس در این باره نوشت: رئیس دانشگاه پیام نور استان بوشهر در این مراسم از گسترش تحصیلات تکمیلی در 12 واحد دانشگاهی پیام نور استان بوشهر خبر داد.
اسحاق جلالیان شامگاه اظهار داشت: توجه به مراکز دانشگاهی و علمی امری لازم و ضروری است و موجبات پیشرفت می‌شود.

وی افزود: در یکسال اخیر شاهد افزایش سطح کیفی دانشگاه‌های پیام نور استان هستیم و باید این روند تداوم داشته باشد.

رئیس دانشگاه پیام نور استان بوشهر خاطرنشان کرد: 12 مرکز و واحد دانشگاهی پیام نور در استان بوشهر وجود دارد که با دارا بودن بیش از 21 هزار دانشجو سهم به‌سزایی در ارتقاء سطح علمی و فرهنگی استان بوشهر دارند.

جلالیان تصریح کرد: گسترش تحصیلات تکمیلی در رشته‌های گوناگون با توجه به تقاضای گسترده و روزافزونی که در استان نسبت به تحصیلات تکمیلی وجود دارد یکی از برنامه‌های دانشگاه پیام نور استان بوشهر است که انتظار داریم این روند با کیفیت لازم انجام شود.

وی بیان کرد: دانشگاه پیام نور بزرگترین مرکز آموزش عالی دولتی کشور است که رتبه‌ها و رکوردهایی را دانشگاه پیام نور توانسته در کشور و دنیا ثبت کند که در نوع خودش بی‌نظیر بوده است.

رئیس دانشگاه پیام نور استان بوشهر ضمن تشکر از حمایت‌های صنعت نفت و سازمان منطقه ویژه پارس از بسط آموزش عالی در پایتخت انرژی کشور، این تلاش‌ها را شاخص و مثبت ارزیابی کرد.

در این مراسم با تقدیر از زحمات محمد صابری(رئیس سابق دانشگاه پیام نور عسلویه)، یونس محمدی به عنوان رئیس جدید دانشگاه پیام نور عسلویه معرفی شد.

ارسال نظر