کد خبر : 277

برگزاری ۵۰۰ ویژه‌برنامه فرهنگی دینی در دشتستان

فرماندار دشتستان: خلف صالح امام، نظام را در مسیر نورانی امام هدایت کرده است

فرماندار دشتستان: خلف صالح امام، نظام را در مسیر نورانی امام هدایت کرده است

بوشهر۲۴: فرماندار دشتستان گفت: پس از امام خمینی، خلف شایسته‌اش مقام معظم رهبری، جمهوری اسلامی را در همان مسیر نورانی هدایت کرده و…

بوشهر24: فرماندار دشتستان از برگزاری 500 ویژه‌برنامه فرهنگی دینی در خردادماه امسال در دشتستان خبر داد.
به گزارش "بوشهر24"، ارسلان زارع صبح امروز در جلسه ستاد بزرگداشت ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی(ره) اظهار داشت: نظام اسلامی امروز در اوج عزت و سربلندی است و به فضل خدا روز به روز شاهد اقتدار و عزتمندی بیشتر نظام هستیم.

وی افزود: در خردادماه مناسبت‌های مهم و ارزشمندی داریم که برگزاری برنامه‌های مهم در بزرگداشت این ایام مورد توجه است.

فرماندار دشتستان با اشاره به نقش امام خمینی(ره) در انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: نقش حضرت امام (ره) در پی‌ریزی نظام مقدس جمهوری اسلامی بر کسی پوشیده نیست و امروز آثار و بازتاب اندیشه‌های امام(ره) در ابعاد سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و حتی اقتصادی دنیا متبلور شده است.

زارع از برگزاری 500 ویژه‌برنامه فرهنگی دینی در خردادماه امسال در دشتستان خبر داد و تصریح کرد: در مناسبت‌های خردادماه بیش از 500 ویژه‌برنامه در شهرها و روستاهای دشتستان برگزار می‌شود.

وی افزود: برنامه‌های مراسم ارتحال امام خمینی(ره) در سال جاری باید با نوآوری و خلاقیت بیشتری همراه باشد.

زارع گفت: بزرگداشت یاد و نام امام راحل(ره)، صلابت نظام جمهوری اسلامی و عظمت ولایت فقیه خواهد بود و هر کاری که در این مسیر انجام دهیم تنها گوشه‌ای از زحمات کشیده شده برای به ثمر رسیدن انقلاب و ادای دینی به ساحت مقدس بنیانگذار انقلاب است.

فرماندار دشتستان با اشاره به نقش بی‌بدیل رهبری و ولایت فقیه در عظمت و اقتدار ایران اسلامی خاطرنشان کرد: پس از امام خمینی، خلف شایسته‌اش مقام معظم رهبری، جمهوری اسلامی را در همان مسیر نورانی هدایت کرده و مردم نیز با پیروی از ایشان، دشمنان را در رسیدن به اهدافشان ناکام گذاشته‌اند. / فارس

ارسال نظر