کد خبر : 2817

جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بوشهر:

پخش مستند شهید شاخص بوشهر از شبکه یک سیما

پخش مستند شهید شاخص بوشهر از شبکه یک سیما

بوشهر 24: سرگرد غلامرضا شهابی با بیان اینکه تا به حال 5 یادواره شهدای اصناف در استان برگزار شده، اظهار داشت: کلیپ شهید شاخص بسیج استان عبدالرسول بیخوف هفته آینده از شبکه 1 پخش می شود.

بوشهر 24: سرگرد غلامرضا شهابی با بیان اینکه تا به حال 5 یادواره شهدای اصناف در استان برگزار شده، اظهار داشت: کلیپ شهید شاخص  بسیج استان عبدالرسول بیخوف هفته آینده از شبکه 1 پخش می شود.

جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان بوشهر گفت: دشمنان و استکبار جهانی بواسطه رشادت، ایثار و شهادت طلبی شهدا از ما به شدت ترس داشته و حساب می برند.

به گزارش "بوشهر24" به نقل از خبرگزاری بسیج، جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان بوشهر در مراسم یادواره شهدای اصناف این شهرستان که در مسجد دهدشتی ها برگزار شد، گفت: هجر و مزد شما برگزار کنندگان یادواره شهدا عین آن چیزی است که شهدا نزد خداوند دریافت می کنند.

سرگرد غلامرضا شهابی افزود: تمام سعی و تلاش دشمنان اسن است که شهدا و راه سرخ شهدا را از ما بگیرند و شما بسیجیان با برگزاری چنین برنامه هایی به مقابله با دشمن خواهید رفت.

وی خاطرنشان کرد: اگر شما به شهدا متوسل شوید آنها به شما پاسخ می دهند زیرا قرآن گفته شهید زنده است و کسی که زنده باشد می تواند به ما پاسخ دهد.

وی با اشاره به اینکه شهید افسانه و داستان نیست و حقیقت است، تصریح کرد: دشمنان و استکبار جهانی بواسطه رشادت، ایثار و شهادت طلبی شهدا از ما به شدت ترسداشته و حساب می بند.

وی با بیان اینکه تا به حال 5 یادواره شهدای اصناف در استان برگزار شده، اظهار داشت: کلیپ شهید شاخص  بسیج استان عبدالرسول بیخوف هفته آینده از شبکه 1 پخش می شود.

وی یادآور شد: تلاش های شما بسیجیان در راه شهدا پاتکی بر علیه دشمنان و فعالیتهای ضد فرهنگی آنهاست.

وی گف: حضور فعال بازریان و اصناف در عرصه های اقتصادی می تواند فشارهای تحریمات اقتصادی دشمنان را علیه ایرا اسلامی کمتر نماید.

ارسال نظر