کد خبر : 2946

رئیس اداره ارشاد اسلامی دشتستان:

سینمای برازجان به زودی افتتاح می‌شود

سینمای برازجان به زودی افتتاح می‌شود

بوشهر24: رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دشتستان گفت: سینمای برازجان به زودی افتتاح می‌شود.

بوشهر24: رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دشتستان گفت: سینمای برازجان به زودی افتتاح می‌شود.
به گزارش "بوشهر24" به نقل از فارس، شهرام سلیمی‌فرد بعد از ظهر امروز در آیین معرفی رئیس جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دشتستان با تبریک هفته دولت اظهار داشت: شهید رجایی و شهید باهنر و شهدای دولت خدمات ارزنده و ماندگاری به کشور ارائه کردند و مسئولان باید از آنها الگوبرداری کنند.

وی با بیان اینکه حوزه فرهنگ یک حوزه بسیار گسترده و مهم است و مسئولان استان و شهرستان تلاش زیادی برای رفع دغدغه‌های فرهنگی و اجتماعی در استان دارند، خاطرنشان کرد: دشتستان از شهرستان‌های بزرگ استان به شمار می‌رود و هنرمندان ارزشمند و نخبه‌ای دارد و خدا را شاکرم که توفیق خدمت به هنرمندان و اهالی فرهنگ در این شهرستان را دارم.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دشتستان با اشاره به اینکه انتقاد سازنده موجبات پیشرفت و تعالی جامعه می‌شود گفت: از انتقاد دلگیر نمی‌شوم و امیدواریم از انتقادات سازنده در راستای اعتلای شهرستان بهره ببریم.

وی از افتتاح سینمای برازجان در آینده نزدیک خبر داد و تصریح کرد: با همکاری استاندار بوشهر، سالن سینمای جوان برازجان به زودی تجهیز و به سینما تبدیل خواهد شد که امیدواریم مورد توجه مردم برازجان و شهرستان دشتستان قرار گیرد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دشتستان بیان کرد: از هنرمندان و اهالی فرهنگ و اهالی رسانه انتظار داریم در راستای رشد و توسعه فرهنگی و هنری شهرستان آستین‌ها را بالا بزنند تا شهرستان به سمت پیشرفت بیشتر حرکت کند.

در این مراسم با تقدیر از خدمات و تلاش‌های کرم باقری رئیس سابق اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دشتستان و علیرضا رهسپار سرپرست این اداره، شهرام سلیمی‌فرد به عنوان رئیس جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دشتستان معرفی شد.

ارسال نظر