کد خبر : 3068

93 کارمند نمونه شهرستان دشتستان تجلیل شدند

93 کارمند نمونه شهرستان دشتستان تجلیل شدند

بوشهر24:در آیینی با حضور مردم و مسئولان، 93 کارمند نمونه شهرستان دشتستان تجلیل شدند.

بوشهر24:در آیینی با حضور مردم و مسئولان، 93 کارمند نمونه شهرستان دشتستان تجلیل شدند.
به گزارش "بوشهر24"، فرماندار دشتستان عصر امروز در مراسم تجلیل از کارمندان نمونه دولت در شهرستان دشتستان با تبریک هفته دولت اظهار داشت: شهیدان رجایی و باهنر الگوی خدمت‌رسانی صادقانه هستند و مسئولان باید این شهدای عزیز را الگوی خود قرار دهند.

ارسلان زارع تصریح کرد: تاکید اینجانب در شهرستان تلاش همگانی برای اعتلای مدیریت در نظام اداری و ارتقاء منزلت اجتماعی کارکنان دولت، اصلاح نگرش مردم عزیز نسبت به خدمات کارمندان زحمتکش و ترویج فرهنگ وجدان کاری و افزایش راندمان، بهره‌وری و کارایی سازمانی، ایجاد روحیه امید و تلاش و نشاط و تشویق مردم فهیم و شریف دشتستان به مشارکت در امور است.

وی با بیان اینکه نتیجه و بازده اساسی آن نمایش توان نظام جمهوری اسلامی ایران در اداره مطلوب جامعه است، خاطرنشان کرد: انتظار دارم فرهنگ صحیح میان مدیران، کارکنان و ارباب رجوع که بهترین بازده سازمانی را در بر دارد در دشتستان حاکم شود.

زارع با تاکید بر اینکه سرعت در انجام کارها و کیفیت خوب انجام امور برمبنای قانون اولویت مدیران و کارکنان باشد و امیدوارم روز به روز شاهد موفقیت بیشتر کارمندان باشیم، گفت: دولت تدبیر و امید در راستای خدمت‌رسانی به مردم در شهرها و روستاهای مختلف اهتمام خاصی دارد و این امر موجبات رضایتمندی مردم را فراهم کرده است.

در این مراسم مرتضی ایزدی، رضا بهروزیان و حبیب نوروزپور به عنوان مدیران برگزیده جشنواره شهید رجایی معرفی و از 93 کارمند نمونه دستگاه‌های اجرایی شهرستان تقدیر به عمل آمد./فارس

ارسال نظر