کد خبر : 3346

نظر حمید موذنی درباره 12 سایت خبری بوشهر

نظر حمید موذنی درباره 12 سایت خبری بوشهر

بوشهر24: در گفت و گوی تفصیلی با حمید موذنی سردبیر سایت ب خبر در خصوص آسیب شناسی رسانه های مجازی استان بوشهر، از وی خواستیم به صورت خلاصه نظرش را درباره چند سایت استانی مطرح کند:

بوشهر24: در گفت و گوی تفصیلی با حمید موذنی سردبیر سایت ب خبر در خصوص آسیب شناسی رسانه های مجازی استان بوشهر، از وی خواستیم به صورت خلاصه نظرش را درباره چند سایت استانی مطرح کند:
خلیج فارس: بیشتر کامنت محور است.یعنی موضوع بر سر این است که خبرهایی که تنظیم می کند بیشتر مخاطبانش گرایش به نوشتن کامنت و پیام زیر آن خبر دارند.از سایتهای اصلاح طلب استان حتی در دوره قبل به شمار می آید که بار اصلاحات را بیشتر از همه به دوش کشید .
سایت سوک : گام اول رسانه های مجازی و آشنایی مردم و پیگیری آنها به مسائل رسانه ای در عرصه مجازی از جانب سوک شکل گرفت .فکر می کنم پیشتاز رسانه های مجازی در استان بوشهر باشد هم به لحاظ مخاطب کمی و کیفی و تاثیر گذاری آن بر روی بخش رسمی.
بوشهر نیوز: می شود گفت  که الان قوی ترین سایت مجازی اصول گرا است، این سایت بخش جامعه مدنی اصول گرا است و منتقد دولت تدبیر و امید.
سایت جنوب نیوز: از سایت های جدید است .اندازه آن به اندازه سوک و بوشهر نیوز نیست و در مرحله پایین تری قرار دارد ولی با توجه به اینکه به صورت پیامکی دارد مردم را با خودش آشنا می کند من فکر می کنم که از یکی از سایتهای اصول گرا ی منصف بوشهر است.
سایت اتحاد جنوب: الان از پربازدید کننده های سایت های اصلاح طلب بوشهر است به لحاظ مخاطب در مرتبه بالای استان باشد.به لحاظ حرفه ای تولید خبر و پرداختن به مسائل شهر دشتستان .من فکر می کنم سایت موفقی است.
سایت نسیم جنوب: از سایتهای اصلاح طلب است ولی هنوز نتوانسته جایگاه مجازی خودش را ارتقا دهد .نسیم با نشریه کاغذی می شناسند.
سایت گام نیوز: از سایت های اصول گرا است.کار کردن آن بیشتر اپوزسیون اصلاحات است .
سپاس: مثل گام نیوز است رویکرد اصولگرایانه ،نقد اصلاحات  و مخالفت با عملکرد دولت تدبیر و امید و مباحث اصلی را پی گیری می کند.
فایز: جزو سایت های اصلاح طلب است که به هر صورت با دیدگاه انتقادی دارد کار می کند.
پیغام: مانند نسیم جنوب با نشریه کاغذی شناخته شده است که بیشتر در حوزه فرهنگ وادبیات آن می شناسند .
سایت ناصرون: ندیدم ولی راجع به آن نشنیدم .فکر کنم از سایتهای اصول گرا و منتقد دولت اصلاحات است.
ب خبر: تلاش ما این است که به سمت و سوی یک سایت حرفه ای پیش برویم . از مردم و همکاران مطبوعاتمان چه همکاران رسانه ای چه اصول طلب و چه اصلاح طلب خواهش داریم که اگر می شود ما را راهنمایی کنند .تلاشمان این است که بدون جانبداری و با شعار توسعه استان و کمک به توسعه ایران به صورت کلی بتوانیم آگاهی بخشی لازم را در اختیار مردم قرار دهیم.

ارسال نظر