کد خبر : 3521

10 بندر خلیج همیشه فارس، میزبان جشنواره فیلم مقاومت

10 بندر خلیج همیشه فارس، میزبان جشنواره فیلم مقاومت

فیلم‌های این رویداد فرهنگی - سینمایی قرار است در بنادر جنوبی کشور به نمایش گذاشته شوند

به گزارش بوشهر 24، فیلم‌های این رویداد فرهنگی - سینمایی قرار است در بنادر جنوبی کشور به نمایش گذاشته شوند و این در حالی است که بعضی از این بنادر، برای نخستین بار میزبان جشنواره مقاومت خواهند شد.

بر اساس اعلام امور استان‌ها، بندرعباس، بندر خمیر، بوشهر و بندر چابهار میزبان جشنواره خواهند بود. همچنین بندر لنگه، بندر کنگان، بندر دیر، بندر گناوه، بندر جاسک و بندر دیلم هم برای نخستین بار میزبان جشنواره فیلم مقاومت خواهند شد.

امور استان‌های جشنواره مقاومت در تلاش است که بتواند برنامه‌ی خاص و ویژه‌ای را برای برگزاری جذاب این رویداد فرهنگی در حاشیه خلیج فارس برنامه‌ریزی کند که در روزهای آینده اخبار قطعی آن اعلام می‌شود.

گفته می‌شود که با افزایش روزافزون تعداد میزبانان جشنواره مقاومت در 31 استان کشور، این رویداد در دوره سیزدهم خود، به گسترده‌ترین جشنواره فرهنگی – سینمایی پس از انقلاب اسلامی بدل شده است.

شایان ذکر است سیزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت با رویکرد مقاومت، بصیرت و شکوفایی در گستره «سینمای ایران» و «سینمای بین ‌الملل» در قالب بخش‌های مختلف فیلم های سینمایی، سینمایی ویدیویی، کوتاه، مستند، چشم‌انداز سینمای مقاومت ایران، نشست‌های تخصصی و بزرگداشت سینماگران عرصه انقلاب و دفاع مقدس و برنامه‌های جانبی همزمان با هفته گرامیداشت دفاع مقدس در ایران و چند کشور جهان برگزار می‌شود.

ارسال نظر