کد خبر : 3527

اجرای برنامه‌های فرهنگی مذهبی در 622 مسجد استان بوشهر

اجرای برنامه‌های فرهنگی مذهبی در 622 مسجد استان بوشهر

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر از اجرای برنامه‌های فرهنگی مذهبی در 622 مسجد استان بوشهر خبر داد.

به گزارش "بوشهر 24 "به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام عبدالرضا سروستانی صبح امروز در نشست با مسئولان اظهار داشت: اسلام کامل‌ترین دین در بین تمام ادیان است و گسترش فرهنگ اصیل اسلامی امری لازم و ضروری است.

وی افزود: برای افزایش سطح کیفی فعالیت‌های مذهبی اهتمام خاصی داریم و با همکاری فرمانداران و سایر مدیران در این مسیر گام‌های اساسی را برداشته‌ایم.

مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر خدمت به حوزه دین را به‌عنوان خدمتی ماندگار توصیف کرد و یادآور شد: باید نسبت به ترویج فرهنگ اسلامی و گسترش معنویت اهتمام ورزیم.

سروستانی با اشاره به تلاش‌های مسئولان دشتستان در گسترش فعالیت‌های مذهبی تصریح کرد: امیدواریم با تخصص، تعهد و تدبیر فرماندار و سایر مسئولان شاهد رونق بیش از پیش فعالیت‌های حوزه‌های مختلف فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی دشتستان باشیم.

مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر تاکید کرد: در نظام مقدس جمهوری اسلامی به برکت وجود مقام عظمای ولایت به‌عنوان فقیهی جامع‌الشرایط و محوریت ایشان در امور، شاهد موفقیت‌های مختلف به ویژه در عرصه دینی هستیم.

سروستانی گفت: امسال در سطح شهرها و روستاهای مختلف استان بوشهر تاکنون برنامه‌های متنوع و باکیفیت اجرا شده که امیدوار هستیم مردم از این برنامه‌ها رضایت داشته باشند.

وی ابراز داشت: ساماندهی هیئت‌های مذهبی، تکمیل خانه‌های عالم، تجهیز خانه‌های عالم و خانه‌های قرآن، برگزاری برنامه‌های مذهبی در مناسبت‌ها و ... از اولویت‌های این سازمان است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر از اجرای برنامه‌های فرهنگی مذهبی در 622 مسجد استان بوشهر خبر داد و یادآور شد: امسال در دهه کرامت در استان بوشهر 460 روحانی اعزام شدند و برنامه‌های فرهنگی و دینی در 622 مسجد در شهرستان‌های 10گانه استان برگزار شد.

ارسال نظر