کد خبر : 3547

آغاز به کار نخستین انجمن اسلامی رسانه‌های کشور در استان بوشهر

آغاز به کار نخستین انجمن اسلامی رسانه‌های کشور در استان بوشهر

بوشهر 24: مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر از تشکیل و آغاز فعالیت انجمن اسلامی رسانه‌های استان بوشهر خبر داد.

بوشهر 24: مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر از تشکیل و آغاز فعالیت انجمن اسلامی رسانه‌های استان بوشهر خبر داد.

به گزارش "بوشهر24" به نقل از مهر، حجت‌الاسلام عبدالرضا سروستانی صبح دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: استان بوشهر یکی از رسانه‌ای ترین استان‌های کشور است و با وجود ده‌ها سایت و صدها وبلاگ، افراد زیادی در فضای رسانه‌ای استان فعال هستند که تشکیل این انجمن می‌تواند در فعالیت‌های رسانه‌ای اثرگذار باشد.

وی ادامه داد: تلاش در راستای هدایت افکار عمومی  با استفاده از رسانه‌‌های همگانی و فعالیت مستقیم رسانه‌ای یکی از مهمترین رویکردها و برنامه‌های سازمان تبلیغات اسلامی در شرایط کنونی است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر تاسیس مرکز اطلاع‌رسانی تخصصی، تبلیغی و دینی را ابتکاری از کارشناسان متخصص حوزه فرهنگی و دینی این اداره کل مطرح کرد و افزود: این انجمن می‌تواند فکری گرایش‌ها، گروه‌ها و احزاب رسمی کشور در ابعاد رسانه‌ای مکتوب و دیجیتال را دور هم جمع کند.

تقویت روح عبودیت الهی و ترویج اخلاق اسلامی بین رسانه‌ها

وی به نقش این مرکز در تأمین محتوا و منابع انسانی اسلامی لازم در عرصه رسانه اشاره کرد و بیان داشت: شناخت شیوه‌ها و ترفندهای تهاجم فرهنگی و همچنین خنثی‌سازی و مقابله با آن‌ها و تنویر افکار عمومی از دیگر برنامه‌های این انجمن است که به همت اصحاب رسانه به صورت انتخاباتی تشکیل می‌شود.

حجت‌الاسلام سروستانی ادامه داد: تدوین و تهیه اساسنامه انجمن اسلامی رسانه های استان بوشهر در دست اجرا است و امیدواریم در آینده نزدیک شاهد آماده شدن آن باشیم و بودجه مناسبی نیز بدین منظور اختصاص یابد و شاهد تحقق اهداف مورد نظر در این انجمن باشیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود عنوان کرد: احیا و اشاعه اندیشه تابناک اسلام، تقویت روح عبودیت الهی و ترویج اخلاق اسلامی در میان رسانه ها یکی از برنامه‌های سازمان تبلیغات اسلامی در این عرصه است.

ارسال نظر