کد خبر : 371

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر خبر داد:

انتشار کتاب فرهنگ و اقتصاد با عزم ملی و مدیریت جهادی در بوشهر

انتشار کتاب فرهنگ و اقتصاد با عزم ملی و مدیریت جهادی در بوشهر

بوشهر۲۴: مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر از انتشار کتاب فرهنگ و اقتصاد با عزم ملی و مدیریت جهادی در تبلیغات اسلامی استان خبر داد.

بوشهر24: مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر از انتشار کتاب فرهنگ و اقتصاد با عزم ملی و مدیریت جهادی در تبلیغات اسلامی استان خبر داد.
به گزارش "بوشهر24"، حجت‌الاسلام عبدالرضا سروستانی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بوشهر اظهار داشت: این کتاب محتوی متن بیانات مقام معظم رهبری در نخستین روز سال 93 در بارگاه ملکوتی حضرت امام رضا (ع) است.
مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر افزود: این کتاب یک صحیفه ماندگار برای انقلاب اسلامی خواهد بود که به همراه تحلیلی بر سخنان معظم له جهت استفاده عموم به‌ویژه مدیران و اقشار تاثیرگذار فرهنگی توسط اداره کل تبلیغات اسلامی استان بوشهر تدوین و منتشر شده است.

 وی ادامه داد: فرهنگ و اقتصاد با تاکید بر عزم ملی و مدیریت جهادی دو مقوله بسیار مهم است که می‌توانند بقا و اقتدار یک جامعه را تضمین کند و الگوی جوامع بشری قرار گیرد.

سروستانی تصریح کرد: انقلاب اسلامی با شعار استقلال آزادی و جمهوری اسلامی و سر لوحه قرار دادن تعالیم ارزشمند دین مبین اسلام و فرهنگ نورانی قرآن کریم و اهل بیت عصمت و طهارت (ع) توانست شعار محوری خود را در زمینه استقلال و عدم وابستگی سیاسی اقتصادی و علمی به قدرت های شرق و غرب محقق کند.

ارسال نظر