کد خبر : 3920

فرمانده سپاه شهرستان کنگان خبر داد

تجلیل از رزمندگان و شهدای اهل سنت کنگان

 تجلیل از رزمندگان و شهدای اهل سنت کنگان

بوشهر24: فرمانده سپاه شهرستان کنگان از برگزاری همایش تجلیل از رزمندگان و شهدای اهل سنت کنگان خبر داد.

بوشهر24: فرمانده سپاه شهرستان کنگان از برگزاری همایش تجلیل از رزمندگان و شهدای اهل سنت کنگان خبر داد.
به گزارش "بوشهر24"، یاسین اکبا در آیین برگزاری برنامه‌های هفته دفاع مقدس اظهار داشت: هفته دفاع مقدس یادآور ایثارگری‌ها و رشادت‌های رزمندگان است و باید بدانیم که جنگ تحمیلی یکی از استثنایی‌ترین جنگ‌ها و یک جنگ تمام عیار بین‌المللی بود که بر ما تحمیل شد.

وی افزود: برگزاری برنامه‌های مختلف در ایام هفته دفاع مقدس تدارک دیده شده که تعدادی از برنامه‌ها برگزار شده و تعدادی نیز در روزهای آینده برگزار می‌شود.

فرمانده سپاه شهرستان کنگان با اشاره به اینکه روزهای هفته دفاع مقدس هر کدام با عناوینی نام‌گذاری شده، خاطرنشان کرد: کیفیت‌بخشی به برنامه‌های هفته دفاع مقدس مورد تاکید قرار دارد.

اکبا از برگزاری همایش تجلیل از رزمندگان و شهدای اهل سنت کنگان خبر داد و گفت: برپایی نمایشگاه جنگ نرم و دفاع مقدس، کارگاه هم‌اندیشی عفاف و حجاب، تجلیل از سربازان نمونه و غبارروبی و گلباران مزار شهدا، از جمله برنامه‌های هفته دفاع مقدس در شهرستان کنگان است.

وی ادامه داد: تجلیل از ایثارگران و جانبازان، برگزاری شب شعر و خاطره، پیاده‌روی گردان‌ها در حوزه‌های مقاومت بسیج، برپایی ایستگاه‌های صلواتی، نهضت روشنگری، برپایی نمایشگاه عکس دفاع مقدس و برگزاری مسابقات فرهنگی و ورزشی از دیگر برنامه‌های‌ هفته دفاع مقدس در کنگان خواهد بود.

این مسئول بیان کرد: برگزاری مسابقات دوچرخه سواری، نهضت روشنگری با موضوع دجّال‌واره، مراسم کلنگ‌زنی یادمان شهدای گمنام شهر کنگان و همایش یاد یاران و تجلیل از خانواده شهدای عملیات ثامن الائمه با حضور سردار مسجدی از برنامه‌های برجسته این هفته است./فارس

ارسال نظر