کد خبر : 4036

دشمن با تبلیغات روانی به دنبال ایجاد فتنه‌های مختلف است

دشمن با تبلیغات روانی به دنبال ایجاد فتنه‌های مختلف است

جانشین فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: دشمن امروز با جنگ نرم، تبلیغات روانی و تحریک قومیت‌ها و گروه‌ها و راه‌اندازی فتنه‌های مختلف درصدد ضربه‌زدن به نظام است.

بوشهر 24: حمید خرمدل اظهار داشت: امنیت و آسایش امروز ما مرهون رشادت‌های رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس است.

به گزارش بوشهر 24، جانشین فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: از اول انقلاب تاکنون اتفاقات مختلفی بر مردم ایران اسلامی گذشته است شاید هر کدام از این اتفاقات برای یک کشور دیگر صورت می‌گرفت بنیان‌های آن کشور درهم می‌پیچید.

وی با بیان اینکه دشمن با توجه به نزدیکی قومی که در مرزهای کشور ما وجود داشت جنگ داخلی را طراحی کرد، ادامه داد: در روزهای نخست پیروزی انقلاب اسلامی دشمنان با تحریک گروه‌های مختلف اقدام به جنگ داخلی در مرزهای کشور کردند.

خرمدل اضافه کرد: بیش از 17 هزار نفر در کشور توسط دشمنان و منافقان به شهادت رسیده‌اند.

وی با بیان اینکه در جنگ تحمیلی بسیاری از فرزندان انقلاب را از دست دادیم، افزود: دشمن هشت سال جنگ را بر ما تحمیل کرد که باعث به شهادت رسیدن 300 هزار نفر شهید شده و بسیاری از بنیان‌های اقتصادی ما درهم کوبیده شد.

جانشین فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر تصریح کرد: امروز اگر به گذشته خودمان نگاه کنیم با عزت، افتخار و سربلندی از این عزیزان شهید یاد می‌کنیم.

وی یادآورشد: روزی که ما هیچ چیز در دست نداشتیم کشور ما مورد تهاجم قرار گرفت اما امروز با توان و قدرت نیروهای داخلی باعث شده است که دشمنان قادر به کوچکترین تعرض به نظام و اسلام نباشند.

خرمدل تاکید کرد: امروز شکل جنگ و دفاع متفاوت با گذشته است تا دیروز با توپ و تانک دفاع و مبارزه می‌کردیم و دشمن نتوانست موفقیت کسب کند و امروز با جنگ نرم، تبلیغات روانی و تحریک قومیت‌ها و گروه‌ها و راه‌اندازی فتنه‌های مختلف درصدد ضربه‌زدن به نظام است. / فارس

ارسال نظر