کد خبر : 461

معرفی هیئت رئیسه انجمن نمایش استان بوشهر

معرفی هیئت رئیسه انجمن نمایش استان بوشهر

بوشهر 24: در آئینی با حضور تعدادی از مسئولان و هنرمندان، هیئت رئیسه انجمن نمایش استان بوشهر معرفی شدند.

بوشهر 24: در آئینی با حضور تعدادی از مسئولان و هنرمندان، هیئت رئیسه انجمن نمایش استان بوشهر معرفی شدند.

به گزارش "بوشهر24"، اعضای هیئت رئیسه انجمن نمایشی استان بوشهر در آئینی که پنجشنبه‌شب با حضور هنرمندان و مسئولان در سالن مجتمع فرهنگی و هنری شهر اب‌پخش برگزار شد، معرفی شدند و حکم خود را دریافت کردند.

بخشدار آب‌پخش در این آئین با تقدیر از حضور اعضای انجمن هنرهای نمایشی استان بوشهر در این شهر، اظهار داشت: شهر آب‌پخش همواره مهد هنر و هنرمندان بوده است و از قدیم‌الایم سابقه طولانی در هنرهای مختلف به ویژه هنرهای نمایشی داشته است.

غلامرضا وفایی با اشاره به سابقه درخشان شهر آب‌پخش در هنر تئاتر، ادامه داد: هم‌تکنون نیز تلاش می کنیم تا با حمایت از هنر و هنرمندان زمینه درخشش آب‌پخش در عرصه هنر استان و کشور را فراهم سازیم.

وی اضافه کرد: محتوای برنامه‌ها باید به‌روز باشد و بتوان از ان محتوا بهره برد به عنوان مثال امسال به عنوان سال اقتصاد و فرهنگ نامگذاری شده است و باید برنامه‌هایی با محتوای اقتصاد و فرهنگ ساخته شود تا به تحقق این شعار کمک کرده باشیم.

بخشدار آب‌پخش بر لزوم حمایت ویژه از هنرمندان تاکید کرد و خاطرنشان ساخت: هنرمندان نیز باید در آثار خود از متون ماندگار استفاده کنند و اهداف معنوی را به خوبی مورد توجه قرار دهیم.

در این آئین جواد صداقت رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان بوشهر، اعضای هیئت رئیسه انجمن نمایش استان بوشهر را معرفی کرد و این افراد حکم خود را دریافت کردند.

علیرضا شبگرد که چندی پیش عنوان بهترین حامی تئاتر کشور را دریافت کرده بود، در این آئین به عنوان مسئول کانون نقد انجمن هنرهای نمایشی استان بوشهر معرفی شد.

احمد مظفری به عنوان مسئول کانون تعزیه انجمن هنرهای نمایشی استان بوشهر معرفی شد.

نصرت زمانی به عنوان مسئول کانون نویسندگان انجمن هنرهای نمایشی استان بوشهر معرفی شد.

طاهره میگلی به عنوان مسئول کانون تئاتر کودک و نوجوان انجمن هنرهای نمایشی استان بوشهر معرفی شد.

محمد بیشکی به عنوان مسئول کانون موسیقی انجمن هنرهای نمایشی استان بوشهر معرفی شد.

علی ابراهیمی به عنوان عضو هیئت رئیسه انجمن هنرهای نمایشی استان بوشهر و مسئول انجمن هنرهای نمایشی شهرستان گناوه معرفی شد.

داوود جان امیری به عنوان مسئول انجمن هنرهای نمایشی شهر آب‌پخش معرفی شد.

احمد قربانی به عنوان عضو کانون تعزیه انجمن هنرهای نمایشی استان بوشهر معرفی شد.

محمد حسین زندویان به عنوان ناظر هیئت رئیسه انجمن هنرهای نمایشی استان بوشهر معرفی شد.

محمد سلحشور به عنوان عضو کانون تعزیه انجمن هنرهای نمایشی استان بوشهر معرفی شد.

در آئین همچنین از هنرمندان پیشکسوت و همچنین اعضای سابق انجمن هنرهای نمایشی نیز تقدیر شد.

رئیس انجمن هنرهای نمایشی شهر آب‌پخش نیز در این آئین پس ا دریافت حکم خود اظهار داشت: شهر آب‌پخش دارای ظرفیت‌های بسیار خوبی در زمینه هنر نمایشی است که همه توان خود را برای توسعه این هنر در آب‌پخش به کار خواهیم گرفت.

داوود جان امیری تصریح کرد: در همه گروه‌های هنری شهر آب‌پخش تاکنون عضویت داشته‌ام و ارتباط خوبی با هنرمندان داشته‌ام و از همه انرژی خود برای احیای مجدد هنرهای نمایشی در این شهر استفاده خواهم کرد. / مهر

ارسال نظر