کد خبر : 4939

ویژه برنامه های ماه محرم در رادیو بوشهر

ویژه برنامه های ماه محرم در رادیو بوشهر

ویژه برنامه ماه حسین از اول تا سیزدهم محرم از رادیو بوشهر پخش می شود/برنامه تاب عطش ویژه تاسوعا و عاشورا / ویژه برنامه اصحاب وفا

به گزارش "بوشهر24" ویژه برنامه ماه حسین از اول تا سیزدهم محرم از  رادیو بوشهر پخش می شود. این برنامه در ساعت 18:30 پخش می شود و شامل آیتم های همچون 1- پوشش رادیویی برنامه های دهه اول محرم -2- گفتگو با مداحان و نوحه خوانان نوحه های سنتی بوشهر 3- معرفی هیئت های مذهبی و عزاداری شهرستانها و مناطق مختلف4- بهره گیری از کلام بزرگان5- پخش نوحه های عزاداری و سوگواری در خصوص اصحاب امام حسین(ع) می باشد عوامل برنامه شامل تهیه کننده و نویسنده حمید قائدپوری- -سردبیر : پرویز زارعی -  گویندگان: آزاده خرمایی – حجت محمدی و گزارشگران: مسعود نوری فیروزی – آرش شبانکاره می باشند.


برنامه تاب عطش ویژه تاسوعا و عاشورا
ویژه برنامه تاب عطش روزهای  تاسوعا و عاشورا از رادیو بوشهر پخش می شود.این برنامه شامل بخشهایی همچون پوشش رادیویی مراسم روزهای تاسوعا و عاشورا در استان بوشهر از طریق پخش گزارش های زنده – گفتگو و مصاحبه با دست اندرکاران و هیئت های مذهبی و معرفی مداحان اهل بیت می باشد . عوامل برنامه تهیه کننده و نویسنده: حمید قائد پوری - گوینده: آزاده خرمایی و گزارشگر : مسعود نوری فیروزی می باشند.


ویژه برنامه اصحاب وفا
ویژه برنامه اصحاب وفا ویژه ماه محرم از رادیو بوشهر پخش می شود. این برنامه روزانه یکی از یاران اباعبدا... الحسین در واقعه کربلا را بصورت کلام گوینده و آیتم نمایشی معرفی می نماید..عوامل برنامه شامل نویسنده و کارگردان: احسان زارع می باشد.

ارسال نظر