کد خبر : 5194

تشکری: تمام گلزار شهدای استان امسال ساماندهی می شوند

تشکری: تمام گلزار شهدای استان امسال ساماندهی می شوند

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر گفت: 28میلیارد ریال برای ساماندهی و تکمیل گلزارهای شهدای استان بوشهر اختصاص یافت که بااین اعتبار کار همه گلزارها تا پایان سالجاری ساماندهی خواهند شد.

به گزارش بوشهر 24، حجت الاسلام ابراهیم تشکری روز شنبه درجلسه هم اندیشی توسعه فرهنگ ایثار وشهادت در دشتستان افزود: حقیقت و روح هشت سال دفاع مقدس ما با عاشورا گره خورده بود و این درس بزرگ ایثار و شهادت است که ملت ایران در مکتب امام حسین(ع) آموختند.

وی اضافه کرد: فرهنگ ایثار و شهادت اگر در جامعه ترویج یابد و نهادینه شود بسیاری از مشکلات که باعث فشار بر جامعه است کاسته خواهد شد.

تشکری ادامه داد: مشکلات نباید باعث سستی عقیده و فرهنگ اصیل ما که هدف دشمن است، شود و در این ارتباط تقویت روح معنویت و ایثارگری در جامعه بویژه بین نسل جوان باید با برنامه ریزی، همفکری و تلاش همه جانبه صورت گیرد.

وی با بیان اینکه شهدا حق بزرگی بر گردن همه دارند افزود: ساماندهی گلزارهای شهدای استان بوشهر از اقدامات بسیار خوبی بوده که در سال های اخیر بجد پیگیری و دراین زمینه طرح های بسیار خوبی در سطح شهرها و روستاهای استان بوشهر اجرا شده است.

تشکری گفت: ساماندهی همه گلزارهای شهدا در استان اجرا شده که هم اکنون 40تا 70 درصد پیشرفت دارند و تا پایان سال تکمیل خواهند شد.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر از ایجاد مرکز فرهنگی مختص ایثار و شهادت در دشتستان خبر داد.

تشکری گفت: یکی از رویکردهای بنیاد شهید رصد کردن وضعیت فرهنگی هر شهرستان و بررسی مسائل مرتبط و همفکری با صاحبنظران و تلاش در راه توسعه فرهنگ ایثار و شهادت است./ ایرنا

ارسال نظر