کد خبر : 5585

تجمع بسیجیان استان بوشهر با شعار «بسیج مستضعفین در راه بیت‌المقدس»

معاون هماهنگ‌کننده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: در روز 5 آذرماه مصادف با روز بسیج، اجتماع بزرگ بسیجیان استان بوشهر تحت عنوان شکوه مقاومت با شعار «بسیج مستضعفین در راه بیت‌المقدس» برگزار خواهد شد.

به گزارش بوشهر 24، نصرالله غزنوی پیش از ظهر امروز در جلسه هماهنگی هفته بسیج در حضور مسئولان روابط عمومی ادارات و دستگاه‌های اجرایی استان اظهار داشت: در حال حاضر مجموعه بسیج تک بعدی نیست، بلکه امروز بسیج علاوه بر کارکردهای عمومی شامل مسائل دفاعی، مقابله با تهدیدات، مسائل سیاسی امنیتی و سازندگی کشور، دارای کارکردهای تخصصی در عرصه‌های مختلف علمی و اجتماعی است.

معاون هماهنگ کننده سپاه امام صادق(ع) و مسئول ستاد گرامیداشت هفته بسیج استان بوشهر افزود: هم‌اکنون بسیج با قشرهای مختلفی از جمله بسیج مساجد و محلات، جامعه زنان، اساتید، کارگران، کارمندان، مهندسین، طلاب، رسانه، جامعه پزشکی و... روبروست که هرکدام در حوزه‌های عمومی و تخصصی خود مشغول قعالیت و تاثیرگذار هستند.

غزنوی درباره برنامه‌ها و اهداف موردنظر در هفته بسیج تصریح کرد: در هفته بسیج 5 تا 7 برنامه شاخص در دستور کار قرار دارد که در مرکز استان و شهرستان‌ها تدوین شده و همه اقشار جامعه و بسیجیان در این برنامه‌ها حضور پیدا خواهند کرد و توانمندی‌های بسیج را به نمایش می‌گذارند.

مسئول ستاد گرامیداشت هفته بسیج استان بوشهر خاطرنشان کرد: شعار امسال هفته بسیج «بسیج مظهر عزم ملی و مدیرت جهادی» است و این هفته از 30 آبان ماه آغاز و تا 6 آذر ماه ادامه خواهد یافت و در این هفته برنامه‌هایی مختلف در سطح استان از جمله حضور بسیجیان در مصلی نماز جمعه، برپایی نمایشگاه، برگزاری همایش‎های مختلف، زیارت قبور شهدا، دیدار با خانواده‌های شهدا و جانبازان در دستور کار قرار دارد.

غزنوی در پایان گفت: در روز 5 آذر مصادف با روز بسیج اجتماع بزرگ بسیجیان استان بوشهر تحت عنوان شکوه مقاومت با شعار «بسیج مستضعفین در راه بیت‌المقدس» برگزار خواهد شد و سپس در روز 6 آذرماه و در آخرین روز هفته بسیج رزمایش گردان‌های الی بیت المقدس در استان بوشهر انجام خواهد شد./ فارس

ارسال نظر