کد خبر : 560

درخواست جمیری از وزیر نفت برای کمک به نشریات بوشهر + سند

درخواست جمیری از وزیر نفت برای کمک به نشریات بوشهر + سند

بوشهر24: عبدالکریم جمیری نماینده مردم بوشهر گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی با صدور نامه ای در تاریخ 5 خرداد 93 به مهندس زنگنه وزیر نفت خواستار اختصاص آگهی های این سازمان به هفته نامه های محلی استان شد.

به گزارش"بوشهر24"، به دنبال اعلام سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس به اداره کل ارشاد اسلامی استان مبنی بر عدم اختصاص آگهی به هفته نامه های محلی و انتشار این آگهی ها در روزنامه های کشور، از آنجا که این تصمیم، هفته نامه های محلی را با خطر تعطیلی و در نتیجه کاهش فضای اطلاع رسانی روبه رو می سازد عبدالکریم جمیری نماینده مردم بوشهر گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی با صدور نامه ای در تاریخ 5 خرداد 93 به مهندس زنگنه وزیر نفت خواستار اختصاص آگهی های این سازمان به هفته نامه های محلی استان شد.

در این نامه، آمده است:

برادر ارجمند جناب آقای مهندس زنگنه

وزیر محترم نفت

سلام علیکم

با احترام، به استحضار می رساند هفته نامه های محلی در استان بوشهر نقش مهمی در اطلاع رسانی به مردم دارند و از این رو وجود آن ها به عنوان رسانه های تاثیر گذار همواره یک ضرورت بوده است.

از آنجا که این هفته نامه ها همواره با مشکلات عدیده مالی روبرو بوده اند، سال هاست که اختصاص آگهی های سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس (شرکت های وابسته) به این هفته نامه ها نقش مهمی در تداوم فعالیت و انتشار آنها داشته است.

بر اساس اطلاعات رسیده گویا اخیرا این سازمان به اداره کل ارشاد اسلامی استان اعلام نموده که از تخصیص آگهی به هفته نامه های محلی خودداری نموده و صرفا آگهی ها را به سرپرستی روزنامه های کشور بدهد. از آنجا که این تصمیم، هفته نامه های محلی را با خطر تعطیلی و در نتیجه کاهش فضای اطلاع رسانی روبه رو می سازد، خواهشمند است کماکان نسبت به اختصاص آگهی های سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس به این هفته نامه ها که مبالغ آنها نسبت به مبالغ آگهی های روزنامه های سراسری اندک هم می باشد، دستور لازم را صادر فرمایید.

عبدالکریم جمیری

برای دیدن تصویر با کیفیت بالا بر روی عکس کلیک راست کرده و گزینه view image را انتخاب نمایید.

 گام نیوز

ارسال نظر