کد خبر : 6192

با حضور شروه خوانان سراسر استان برگزار شد:

تصاویر / مراسم آئینی شروه خوانی در بوشهر

بوشهر24: مراسم آئینی شروه خوانی در عمارت حاج رئیس التجار بوشهر برگزار شد.

بوشهر24: مراسم آئینی شروه خوانی در عمارت حاج رئیس التجار بوشهر برگزار شد.

به گزارش "بوشهر24" به نقل از ثلاث، در این مراسم که شروه خوانانی از سراسر استان به شروه خوانی پرداختند، پولاد اسماعیلی از شروه خوانان پیشکسوت و برجسته استان نیز حضور داشت.

علاوه بر پولاد اسماعیلی که پس از ۱۳ سال دوری در چنین مجالسی شرکت می کرد؛ شروه خوانانی نظیر عبدالرسول حسینی از کاکی، علی ستوده از بندرگاه، یاسین ابراهیمی از گناوه، محسن سناسیری از کنگان، عبدالحسین حسن پور از آبپخش و رضا زال پور نوازنده نی حضور داشتند.

همچنین در این مراسم هنرمندان مطرحی نظیر مهدی فقیه(بازیگر مطرح سینما و تلویزیون)، ایرج صغیری کارگردان و بازیگر معروف بوشهری، محسن شریفیان خواننده و موزیسین بوشهری، سید روح الله صفوی معروف به آکا، حسن غلامی و شاهین بهرام نژاد مجریان برنامه شونشینی حضور داشتند.

گفتنی است محسن سناسیری شروه خوان جوان و مطرح کنگانی نیز در این مراسم به شروه خوانی پرداخت و به گفته حاضران در این مراسم جمع را به نحو شایسته ای منقلب کرده بود که تحسین همه حضار را برانگیخت.

در پایان مراسم نیز از همه شروه خوانان تقدیر و تندیس یادگار به آنها اهدا شد.

گفتنی است در این مراسم از فرزند و نوه مفتون نیز تقدیر شد.

مفتون بردخونی.jpg

 

 

 

 

 

سیدبهمنیار حسینی ملقب به(مفتون بردخونی)

 

این برنامه پس از تدوین و تبدیل به صورت لوح فشرده در سراسر کشور قابل دسترس خواهد بود.

 

عکاس ثلاث : حسن آهو خوش

ثلاث-شب-شروه-بوشهر (۱) ثلاث-شب-شروه-بوشهر (۲) ثلاث-شب-شروه-بوشهر (۳) ثلاث-شب-شروه-بوشهر (۴) ثلاث-شب-شروه-بوشهر (۵) ثلاث-شب-شروه-بوشهر (۶) ثلاث-شب-شروه-بوشهر (۷) ثلاث-شب-شروه-بوشهر (۸) ثلاث-شب-شروه-بوشهر (۹) ثلاث-شب-شروه-بوشهر (۱۰) ثلاث-شب-شروه-بوشهر (۱۱) ثلاث-شب-شروه-بوشهر (۱۲) ثلاث-شب-شروه-بوشهر (۱۳) ثلاث-شب-شروه-بوشهر (۱۴) ثلاث-شب-شروه-بوشهر (۱۵) ثلاث-شب-شروه-بوشهر (۱۶) ثلاث-شب-شروه-بوشهر (۱۷) ثلاث-شب-شروه-بوشهر (۱۸) ثلاث-شب-شروه-بوشهر (۱۹) ثلاث-شب-شروه-بوشهر (۲۰) ثلاث-شب-شروه-بوشهر (۲۱) ثلاث-شب-شروه-بوشهر (۲۲)

ارسال نظر