کد خبر : 632

خرمدل: رهنمودهای رهبری در آیین ارتحال امام منشور سالانه انقلاب است

خرمدل: رهنمودهای رهبری در آیین ارتحال امام منشور سالانه انقلاب است

بوشهر24: جانشین سپاه امام صادق (ع) استان بوشهرگفت: حضرت امام خمینی (ره) در دل و قلب مردم جا داشت طوری که دیدگاه اعتقادی آحاد جامعه به معمار کبیر انقلاب باعث ادامه این ارتباط با وجود گذشت زمان شده است.

بوشهر24: جانشین سپاه امام صادق (ع) استان بوشهرگفت: حضرت امام خمینی (ره) در دل و قلب مردم جا داشت طوری که دیدگاه اعتقادی آحاد جامعه به معمار کبیر انقلاب باعث ادامه این ارتباط با وجود گذشت زمان شده است.
به گزارش "بوشهر24"، سرهنگ حمید خرمدل روز شنبه در نشست تبیین برنامه های روز پاسدار و اعزام کاروان های ارتحال حضرت امام(ره) افزود: وجود امام راحل فقط برای دین، مکتب و مذهب بود و همین امر نیز باعث شده تا با گذشت 25 سال از ارتحال آن حضرت همچنان آیین های سوگواری با شرکت خیل علاقه مندان در فضایی با حزن و اندو برگزار شود.

وی اضافه کرد: با توجه به این که جمهوری اسلامی ایران کشوری انقلابی است، بود و نبود مردم در صحنه برای جهان پیام دارد و تاکید رهبر معظم انقلاب برای حماسه آفرینی مردم در انتخابات و دیگر مناسبت ها نیز درهمین زمینه است.

جانشین سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر ادامه داد: رهنمودهایی که مقام معظم رهبری هرساله در جمع سوگواران آیین ارتحال حضرت امام (ره) بیان می کنند، منشور سالانه انقلاب است.

خردمدل افزود: امسال هفت هزارو100 نفر زائر بوشهری برای شرکت درآیین بیست و پنجمین سالگرد حضرت امام (ره) رهسپار تهران می شوند.

وی یادآورشد: این شمار دلباخته حریم کوی یار در قالب 161 کاروان که بیشترین آن مربوط به ناحیه بوشهر با 30 کاروان و کمترین نیز مربوط به خارک با سه کاروان است اعزام خواهند شد.

خرمدل با بزرگداشت ایام شعانیه افزود: یکی از اقدام های فاخر و بی بدیل حضرت امام (ره) فرمان تشکیل سپاه بود.

جانشین سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر اضافه کرد: پاسداران الگوی خود را از نهضت عاشورا و امام حسین (ع) گرفته اند به همین دلیل هر جا کاری از امور انقلاب بر زمین مانده باشد و به وجود این نیرو نیاز باشد سپاه جهادگرایانه عمل خواهد کرد.

خرمدل افزود: سپاه در شرایط کنونی با آمادگی هرچه تمام تر درآسمان، دریا و خشکی درعرصه های مختلف حضوری با صلابت دارد.

وی یادآورشد: امسال برنامه های مختلفی همزمان با میلاد سومین اختر تابناک امامت و ولایت که به نام روز پاسدار نامگذاری شده است دهها برنامه مختلف در استان بوشهر برگزار خواهد شد.

جانشین سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر اضافه کرد: جشن میلاد، خاطره گویی، تجلیل از پاسداران بازنشسته، دیدار و سرکشی ازخانواده های شهدا و جانبازان پاسدار، اعزام پاسداران به اردوهای جهادی، دیدار با ائمه جمعه و کمک به عمران و آبادانی مناطق محروم از جمله برنامه های روز پاسدار در این استان است.

خرمدل گفت: دشمن درهر موضوعی حساس شود بیانگر اهمیت و نقش آفرینی آن مجموعه است و ترس آنان از ولایت و سپاه نیز دراین ارتباط است.

وی افزود: سپاه که متعلق به مردم است هر روز توسط دشمنان و ایادی داخلی آنها مورد تهاجم قرار می گیرد که این امر رسالت اصحاب رسانه را برای روشنگری افزون کرده است. / ایرنا

ارسال نظر