کد خبر : 6329

برگزاری یادواره شهدای چغادک با حضور حاج صادق آهنگران

برگزاری یادواره شهدای چغادک با حضور حاج صادق آهنگران

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان بوشهر از برگزاری هشتمین یادواره شهدای شهر چغادک با حضور مداح اهل بیت حاج صادق آهنگران و سردار یکتا خبر داد.

به گزارش بوشهر 24، دشتی، ضمن اعلام این خبر افزود: شناخت الگوهای مناسب برای جوانان و نوجوانان در عرصه‌ها و زمینه‌های مختلف می‌تواند آنها را به سعادت برساند.

دشتی با اشاره به اینکه باید شهدا را باور کرد، اظهار داشت: اگر جوانان ما بخواهند بهترین الگو را برای زندگی انتخاب کنند، شهدای انقلاب و هشت سال دفاع مقدس بهترین نمونه‌ها برای الگوبرداری هستند.

دشتی اضافه کرد: به حق می‌توانیم تمام مشکلات و گره‌های موجود جامعه را به دست شهدا باز کنیم و باید بدانیم همه پیشرفت‌هایی که ما در طول با برکت انقلاب داشته‌ایم و به آن دست یافته‌ایم، به برکت وجود آنهاست.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان بوشهر، تصریح کرد: به همین خاطر هر ساله و به مناسبت‌های مختلف و در جهت زنده نگه داشتن یاد و خاطره و راه بلند شهدا، مراسمات یادواره شهدا در پایگاه‌های مقاومت برگزار می‌کنیم.

دشتی بیان داشت: هشتمین یادواره شهدای شهر چغادک با حضور مداح اهل بیت(ع) و سخنرانی سردار یکتا اسفندماه امسال برگزار می‌شود./ فارس

ارسال نظر