کد خبر : 6540

هیئت رئیسه خانه مطبوعات بوشهر انتخاب شدند

هیئت رئیسه خانه مطبوعات بوشهر انتخاب شدند

در نشست اعضای هیئت مدیره خانه مطبوعات بوشهر، هیئت رئیسه این نهاد رسانه‌ای از جمله مدیرعامل، رئیس هیئت مدیره و نایب رئیس مشخص شدند.

به گزارش بوشهر 24، صبح امروز در نشست اعضای هیئت مدیره خانه مطبوعات بوشهر که با حضور مظفری معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد، مدیر عامل، رئیس هیئت مدیره، نایب رئیس، خزانه‎دار و منشی خانه مطبوعات بوشهر انتخاب شدند.

بر اساس این گزارش، پس از پایان روند رای‌گیری، علی هوشمند به عنوان رئیس هیئت مدیره، حسین حشمتی، نایب رئیس، ایمان ندومی خزانه‌دار و صدیقه جمالی به عنوان منشی خانه مطبوعات انتخاب شدند.

پس از انتخاب هیئت رئیسه، اعضای خانه مطبوعات بوشهر برای انتخاب مدیرعامل خانه مطبوعات از بین علی هوشمند و عبدالرسول میگلی‌نژاد وارد رای‌گیری شدند که در پایان عبدالرسول میگلی‌نژاد با کسب رای لازم به عنوان مدیرعامل خانه مطبوعات بوشهر انتخاب شد.

معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر در این نشست با تشریح بخش‌هایی از اساسنامه خانه مطبوعات بوشهر اظهار داشت: از اعضای جدید خانه مطبوعات بوشهر انتظار داریم با همدلی زمینه را برای ارتقا فعالیت‌های رسانه‌ای در بوشهر  فراهم کنند.

آنیتا مظفری افزود: خانه مطبوعات موظف است بر اساس قوانین موجود که در اساسنامه آمده است، فعالیت‌های خود را آغاز کند و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز حمایت‌های لازم را انجام خواهد داد.

وی بیان کرد: انتظار است اعضای خانه مطبوعات بتوانند با خرد جمعی و خط مشی مناسب، فعالیت‌های صنفی خود را دنبال کنند./ فارس

ارسال نظر