کد خبر : 6871

موسوی نژاد: قرآن ما را به روابط اجتماعی نصیحت کرده است

حجم ویدئو: 8.21M | زمان ویدئو: 00:04:34

بوشهر 24: نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت: قرآن ما را به روابط اجتماعی نصیحت کرده و ما باید با تمام وجود وابسته به دنیای آخرتمان بشویم.

بوشهر 24: نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت: قرآن ما را به روابط اجتماعی نصیحت کرده و ما باید با تمام وجود وابسته به دنیای آخرتمان  بشویم.

به گزارش " بوشهر 24 "،حجت‌الاسلام سیدمهدی موسوی‌نژاد ظهر امروز در محفل انس با قرآن در برازجان با تسلیت سالروز رحلت پیامبر اکرم(ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) و امام رضا (ع) و با تشکر از مسئولبن کمیته امداد دشتستان در برپایی این مراسمات اظهار داشت: ما همواره باید بر تلاوت کردن قرآن اصرار کرده چون برکات آن زندگی ما را در بر خواهد گرفت.

وی افزود: قرآن ما را به روابط اجتماعی نصیحت کرده و ما باید با تمام وجود وابسته به دنیای آخرتمان  بشویم.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه نباید وابسته به این دنیا بشویم تصریح کرد: شکل ساده برده بودن وابستگی به این دنیاست ولی در بردگی مدرن ما خودمان را به کشورهای قدرتمند و افراد سرمایه‌دار وابسته می‌کنیم.

وی یادآور شد: عربستان و دول عرب برای داشتن امنیت، ذخایر کشورشان را در اختیار کشورهای ظالم و زورگو قرار می‌دهند و خود را برده آنها کرده‌اند.

موسوی‌نژاد با بیان اینکه قرآن فرموده است" باید آزاده باشیم" گفت: آنچه در قرآن به‌دنبال آن هستیم ترویج و معانی آن در جامعه است.

وی بیان کرد: امروز نیاز جامعه ما و منطقه جغرافیایی نظام اسلامی، ترویج فرهنگ اصیل قرآنی است و در واقع مشکل مهم در جامعه ما عدم توجه و ترویج فرهنگ قرآنی است.

امام جمعه برازجان نیز ضمن تسلیت سوگواری دهه آخر صفر اظهار داشت: نباید قرآن در خانه‌ها بدون استفاده بماند بلکه باید همواره با خواندن قرآن دلهایمان را نورانی و زندگیمان را طراوت ببخشیم.

حجت‌الاسلام حسن مصلح افزود: قرآن خواندن باید با عمل کردن باشد و یک فرد مسلمان باید اخلاق و رفتارش قرآنی باشد.

در پایان مراسم به حافظان قرآنی تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) دشتستان هدایایی تقدیم شد و نماینده مردم دشتستان و دیگر مسئولین شاخه‌های گل را به شهدای گمنام تقدیم کردند./ فارس

ارسال نظر