کد خبر : 7045

پیشرفت ۶۴ درصدی ساخت مصلی کنگان

بوشهر 24: فرماندار کنگان گفت: ساخت مصلی کنگان ۶۴ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

به گزارش " بوشهر 24 "، عباس جمشیدی اظهار داشت: در سال جاری توجه ویژه ای به بخش فرهنگ شده و در همین راستا نیز تاکنون اعتبارات خوبی مصوب شده است.

وی با تقدیر از حمایت‌های امام جمعه کنگان افزود: تعامل و همدلی خوبی در بین مدیران شهرستان وجود دارد و قطعا در راستای خدمت بی‌منت به مردم از هیچ تلاشی دریغ نخواهند کرد.

جمشیدی در خصوص ساخت مصلی کنگان نیز گفت: پروژه ساخت مصلی شهر کنگان در سال ۸۶ در زمینی به مساحت ۱۱ هزار متر مربع آغاز شد که هم اکنون دارای پیشرفت فیزیکی ۶۴ درصدی است.

تاکنون ۴۷ میلیارد ریال برای ساخت مصلی کنگان هزینه شده است

وی با تاکید بر تسریع در این پروژه افزود: تاکنون بالغ بر ۴۷ میلیارد و ۶۲۰ میلیون ریال برای ساخت این مصلی از منابع مختلف اعتباری هزینه شده که امیدواریم هر چه زودتر شاهد بهره برداری از آن باشیم.

جمشیدی تصریح کرد: امسال نیز توجه ویژه‌ای برای اتمام این پروژه شده به طوری که از محل اعتبارات تملک دارایی‌ها و سفر مقام معظم رهبری ۳۸ میلیارد ریال اختصاص داده شده است.

وی اضافه کرد: ساخت مصلی نماز جمعه با معماری اسلامی در حال ساخت است که فاز اول آن در سال ۹۲ به اتمام رسیده است.

فرماندار کنگان یادآور شد: در حال حاضر پیمانکار این پروژه مشغول به کار است و اعتباری که از دفتر مقام معظم رهبری ابلاغ شده به طور کامل تخصیص پیدا کرده است و مشکلی در این خصوص وجود ندارد./ مهر

ارسال نظر